İndex Çalışmam

ChukyAlp

Üye
22 Mar 2015
130
0
İzmir
@TheGameOwer bi tek bayrağı aldım bide yazıyı başka şeyler kendim ekledim.
Alttaki yazı var mıydı yada en altta ki ssdece bayrağı aldım oda fazlaysa sen bunu kullanma o zaman

Son düzenleme:

ChukyAlp

Üye
22 Mar 2015
130
0
İzmir
@ByArdaTunclu &@askeradam09 mzik alman bi grupun her siteme koyduğum index.

Adminler Modlarımızdan Birileri Zahmet Olmassa Taşıyabilirler mi ?

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Elinize sağlık 30 ağustos operasyon index'i bu tarz indexlerde kullanılamamaz yanlız bilginiz olsun.
Başarılar.

ChukyAlp

Üye
22 Mar 2015
130
0
İzmir
hocam .d hiç y ile başlayan kelime eksik olmuyor .d
y ile başlayan derken ?

Elinize sağlık 30 ağustos operasyon index'i bu tarz indexlerde kullanılamamaz yanlız bilginiz olsun.
Başarılar.
@Phonique 30 Ağustos İle İlgili Çalışma Yapmıyorum ve Hiçbir yerinde 30 ağustosla iligili bir şey yapmadım benim kendi indexim

Eline saglik guzel calisma

Sağol @Pandaa

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.