İndex(HTML) Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umutmurat81

Katılımcı Üye
22 May 2009
395
0
ThT
Deramwiver türkçe paketi yok galiba ama bulabilirsen bence çok daha işine yarayabilir bi araştırmanı tavsiye ederim deramwiver türkçe yama biraz garip gibi gelebilir ama bunun hakkında kesin bilgisi olanlar cvplarlarsa bnda yardımcı olmuş olurlar :D
 
25 Tem 2008
139
0
ADOBE CS3 dreamweaver turkce yı kullanabılırısn. elmde war ama DVD-RW bozuldu okumuo DVD yı. internette braz arastırabılırsın. tawsıye ederım.
 

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
Nete gezinirken gözüme çarptı.kolay bır program gııbı görunuyor bi dene istersen:)

adsz1ib2.png


adsz2fe4.pnghttp://uploaded.to/?id=h3dtbb
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.