İndex konusunda yardım

BayramWd

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
252
0
istanbul
Selamun aleyküm Türkhackteam ailesi
Bugün sizden index konusunda yardım almak için bu konuyu açıyorum brute force ile site hacklicem inşallah ama sayfaya atabileceğim elinizde olan bi index varsa ya da mümkünse bana göre tasarlayabileceğiniz index paylaşırsanız sevinirim.

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0
Selamun aleyküm Türkhackteam ailesi
Bugün sizden index konusunda yardım almak için bu konuyu açıyorum brute force ile site hacklicem inşallah ama sayfaya atabileceğim elinizde olan bi index varsa ya da mümkünse bana göre tasarlayabileceğiniz index paylaşırsanız sevinirim.

kardeş benimde internetten bulduğum bir hazır index var istiyorsan mesaj olarak yollayayım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.