index nasıl yapabilirim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By_scorpi

Yeni üye
15 Tem 2009
45
0
index için bir adet resim var elimde bunu index haline nasıl getirebilirim yardımlarınız için tşk. + REP:(

Moderatör tarafında düzenlendi:

WaGranT

Kıdemli Üye
17 Şub 2008
2,064
25
@NK@R@
amacın forumu kirtlemekse yerı burası değil ama amacın yardım ise yarım bölümüne yaz orda her zaman ilgilecek yetkili kişiler bulunmakda
bir daha olmasın..!

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
evet arkadaşlar bende index arıyorum.. çin sitesi haçklemek için arkadaşlarım haçklemişler.. bende index arıyorum yardım edebilir misiniz?

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
Aslında Ben Kodlayabiliyorum Basit İnddexleri Yani Değişik Font Renk ve Büyüklükte Resim Fotoğraf ve Müzik ekleme ama uğraşmıyorum, Zordur 0 dan hazırlamak.

Rütbe Yükseldim Albay Oldum:D
hayırlı olsun :D

yavuzonder_135 çok sagol bi deneyeçem

yavuz onder kardeş snn niçkini yazan yeri nasıl silip de kendi ismimizi yazıçaz???

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
yavuz onder kardeş snn niçkini yazan yeri nasıl silip de kendi ismimizi yazıçaz???
indexe sağ tıkla birlikte aç deyip yeni metin belgesinde açın....
ctrl+f tuşlarına aynı anda basın açılan pencerede b4nN3X4 ü arattır bulduklarının yerine kendi nickini yaz... farklı kaydet deyip index.html olarak kaydet..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.