indexim nasıl?

prester

Üye
11 Eyl 2021
216
3
44
23
canım sıkıldı ve dedim ki neden benim bir indexim yok .. ekleyebilceğim birşeyler varsa önerilere açığım

karaAdam35

Üye
2 Nis 2020
59
17
canım sıkıldı ve dedim ki neden benim bir indexim yok .. ekleyebilceğim birşeyler varsa önerilere açığım

güzel olmuş ama uzantıyı bir dahakine gizlersen senin için daha iyi olabilir nedeni isminin mert olabileceği ihtimalinden ötürü yine de sen bilirsin index güzel olmuş ve geliştirebilirsin eline sağlık:D

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
4
1,405
Black Sheep
Elinize sağlık geliştirilebilir mesela atatürk resmini arkaya particles.js ile koyup body kısmını baslik ve paragraflarla doldurabilirsiniz.

memu.exe

Üye
24 Mar 2023
70
1
63
lol
güzel olmuş ama uzantıyı bir dahakine gizlersen senin için daha iyi olabilir nedeni isminin mert olabileceği ihtimalinden ötürü yine de sen bilirsin index güzel olmuş ve geliştirebilirsin eline sağlık:D
Su ana kadar gördüğüm en iyi imzaya sahipsiniz
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠏⠌⣾⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀ ⠸⠿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⠃⠀⣠⣾⣿⣿⣿
⣿⣿⡿⠃⠀ ⢰⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⠃⠀⠀⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣦⠀⠈⠻⣿⣿⣿
⣿⣿⠀⠀⠀⣿⣿⣿⠟⠉⠉⠉⢃⣤⠀⠈⢿:
⣿⣿⠀⠀⠀⢸⣿⡟⠀⠀⠀⠀⢹⣿⣧⠀⠀:.
⣿⣿⡆⠀⠀⠈⠻⡅⠀⠀⠀⠀⣸⣿⠿ ::
⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠔⠛⠁⠀⠀⠀⣠
⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣿
⣿⣿⣿⠃⠀ zyzz⠀⠀⠀⠀⣠⣾⣿⣿
⣿⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣿
⣿⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢰⣿
⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿
⣿⣿⣿⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢹⣿
⣿⣿⠟⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢠⣿
⣿⡟⠁⠀⠀....⠀⠀⠀⠀⠀....⢸⣿

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,447
22
3,198
Ağ Kablolarında Geziyor
Yazı rengi ve index çok alakasız kaçmış.Ve fotoğrafın üst kısım bitiş tarafı çok belli düm düz bir çizgi var gibi onuda arka plana katabilirsen güzel olur sağ , sol ve alt kısımlar gibi.

Eline sağlık geliştirilirse hoş olur.

prester

Üye
11 Eyl 2021
216
3
44
23

⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠏⠌⣾⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀ ⠸⠿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⠃⠀⣠⣾⣿⣿⣿
⣿⣿⡿⠃⠀ ⢰⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⠃⠀⠀⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣦⠀⠈⠻⣿⣿⣿
⣿⣿⠀⠀⠀⣿⣿⣿⠟⠉⠉⠉⢃⣤⠀⠈⢿:
⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠔⠛⠁⠀⠀⠀⣠
⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣿
⣿⣿⣿⠃⠀ zyzz⠀⠀⠀⠀⣠⣾⣿⣿
⣿⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣿
⣿⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢰⣿
⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿
⣿⣿⣿⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢹⣿
⣿⣿⠟⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢠⣿
⣿⡟⠁⠀⠀....⠀⠀⠀⠀⠀....⢸⣿
Hocam yerim sizi 😁👍

Yazı rengi ve index çok alakasız kaçmış.Ve fotoğrafın üst kısım bitiş tarafı çok belli düm düz bir çizgi var gibi onuda arka plana katabilirsen güzel olur sağ , sol ve alt kısımlar gibi.

Eline sağlık geliştirilirse hoş olur.
Evet renk tonlarını ayarliyamadim bir türlü hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

karaAdam35

Üye
2 Nis 2020
59
17
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠏⠌⣾⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀ ⠸⠿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⠃⠀⣠⣾⣿⣿⣿
⣿⣿⡿⠃⠀ ⢰⣿⣿⣿⣿ ⣿⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⠃⠀⠀⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣦⠀⠈⠻⣿⣿⣿
⣿⣿⠀⠀⠀⣿⣿⣿⠟⠉⠉⠉⢃⣤⠀⠈⢿:
⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠔⠛⠁⠀⠀⠀⣠
⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣿
⣿⣿⣿⠃⠀ zyzz⠀⠀⠀⠀⣠⣾⣿⣿
⣿⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣿
⣿⣿⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢰⣿
⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿
⣿⣿⣿⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢹⣿
⣿⣿⠟⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢠⣿
⣿⡟⠁⠀⠀....⠀⠀⠀⠀⠀....⢸⣿
Teşekkürlerr :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.