İndirirken az part lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
27 Ağu 2011
200
0
Trabzon
Moderatör tarafında düzenlendi:

Keylargo`

Kıdemli Üye
12 Tem 2008
4,460
3
None
Zaten böyle oyun film vs indirmek eziyet

Öyle az part falan vermezler upload etmek çok zor olur Türkiye standartlarında hele Download hızı kimsenin sağlıklı değil siteler upload yaparken mecburen part sistemini kullanıyor

Sanırım Torrent kullanmalısın

27 Ağu 2011
200
0
Trabzon
Ben bi sitede görmüştüm ama ismini unuttum bu üsteki 33 partı o site 7 part şeklinde veriyodu ordan indirmiştim bunun gibi site bilen yokmu yani ? ..

Chaias

Üye
9 Ağu 2011
120
0
Antalya
Bazı upload işleriyle uğraşan arkadaşlar wupload'a tek link dosyalar upload ediyorlar. İnternette araştır bol bol mutlak bulursun. Banada tesadüf denk geldi. Örnek verecek olursam;
Get Medal.Of.Honnor.2010.rar on Wupload.com
Bende bi göz gezdireyim bulursam söylerim.
// Tek link vs. istediğin oyun varsa onu söylersen daha rahat bulabilirim

Son düzenleme:
18 Ağu 2011
105
0
Bilinmiyor :)
Zaten böyle oyun film vs indirmek eziyet

Öyle az part falan vermezler upload etmek çok zor olur Türkiye standartlarında hele Download hızı kimsenin sağlıklı değil siteler upload yaparken mecburen part sistemini kullanıyor

Sanırım Torrent kullanmalısın

Bencede Torrent kullan eğer işin çıkarsa veya başka birşey olurda durdurmak zorunda kalırsan sıfırdan başlarsın. Çoğu upload siteleri durdurma özelliğini iptal ediyorlar.Torrent'le istediğin zaman durdur/başlat.

27 Ağu 2011
200
0
Trabzon

325afk

Yeni üye
27 Eyl 2011
48
0
evet bittorrent çok iyi ve hızlı ayrıca torrentz.eu dan istedigini arıyarak tek part şeklinde indirebilirsin

torrent te her şey mevcut oradan indirebilirsiniz ( TEK PART ŞEKLİNDE)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.