Çözüldü İndirme Linki Sorusu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

P3RSES

Yeni üye
24 Kas 2019
18
0
Herkese Merhaba Turk Hack Team Üyeleri,
Ben Gnar,

Forumda pnd.tl , link.tl gibi linklerin yasak olduğunu öğrendim.

peki sorum şu acaba ben bir site açıp o tür linklerimi oraya koysam ve burayada o linkleri versem.
Yine yasak olurmu acaba yani mesela blogspottan bir site açtım. Ve yükleticeklerimi oradan yayınladım (pnd.tl ile) ama burada direk blogspottan açtığım sitenin linkini verdim.

Bu durumda yine yasak oluyormu acaba ?

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Herkese Merhaba Turk Hack Team Üyeleri,
Ben Gnar,

Forumda pnd.tl , link.tl gibi linklerin yasak olduğunu öğrendim.

peki sorum şu acaba ben bir site açıp o tür linklerimi oraya koysam ve burayada o linkleri versem.
Yine yasak olurmu acaba yani mesela blogspottan bir site açtım. Ve yükleticeklerimi oradan yayınladım (pnd.tl ile) ama burada direk blogspottan açtığım sitenin linkini verdim.

Bu durumda yine yasak oluyormu acaba ?

Evet, yine kendi sitenizin linkini paylaşıp reklam yapmış oluyorsunuz. Reklam olmaması için direkt link ve virüstotal eklemek zorundasınız.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
İyi Ama THT ANONİM SMS GÖNDERİCİ V2.0 Programıda benim anlattığım şekilde paylaşıldı neden o silinmedi ?

Gözden kaçmış olabilir. Sizlerinde bize yardımcı olması için konularda ihbar et butonu bulunmakta, tıklayıp şikayetinizi belirtin gerekli moderatörler ilgilenecektr.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.