İndirme Problemi

Stofline

Yeni üye
1 Ocak 2019
34
0
Herkeze merhaba tht üyeleri İnternet indirme hızımda problemler var Arkadaşlar Kullanıdım paket 24mbit fakat ben speed test yaptığım zaman neden 2.5 mbit çıkıyor bi bilginiz varmı lütfen acil yardım istiyorum :(

ch_arli41

Özel Üye
9 Tem 2009
1,036
18
Merhaba

Kullandığınız paket 24 mbit olabilir.Burda genelde yaptığımız hata aldığımız pakete bakıyoruz ve speedtest yaptığımızda almış olduğumuz paketin altında mbit hızının olduğunu görüyoruz.Bunun sebebi ise internet dağıtımı yapılan yerin bizim evimize olan uzaklığı bu mesafe ne kadar uzak olursa bize çok düşük internet gelir ama bu mesafe eve yakın ise ozaman almış olduğumuz mbit hızının tamamını kullana biliriz.

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Öncelikle sorununuz yeni yeni baş gösterdi ise ağınıza dışarıdan giren birilerinin olup olmadığını kontrol etmenizde fayda vardır. Eğer uzun zamandır bu şekilde ve ağda sadece siz var iseniz internet servis sağlayıcısında bir bir anormallik vardır şikayetinizi dile getirin ve internetimi kasıtlı düşürdünüz yükseltin gibi bir söylemde bulunuz yoksa alacağınız cevap alt yapı çalışmamız vardır. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.