indirme

BXxon

Üye
17 Nis 2015
159
0
arkadaşlar şuan lol inidiriyorum internet hızım 7mb ama ben indirirken 300kbms kulllaıyor butun hızı nasıl kullanırım hiç olmasssa 1 2 mb olsun yeter lütfen yardım edin

'BE͏D͏E͏L͏

Grafiker
15 Şub 2016
2,023
827
arkadaşlar şuan lol inidiriyorum internet hızım 7mb ama ben indirirken 300kbms kulllaıyor butun hızı nasıl kullanırım hiç olmasssa 1 2 mb olsun yeter lütfen yardım edin
Merhaba.
Konu başlığını daha açıklayıcı şekilde yazarsanız daha çok kişi konunuza bakar.

Ve konu yeri yanlış bundan sonra böyle konuları THT Yardım Merkezi bölümüne açmanız gerektir.

Son düzenleme:

BXxon

Üye
17 Nis 2015
159
0
Merhaba.
Konu başlığını daha açıklayıcı şekilde yazarsanız daha çok kişi konunuza bakar.

Ve konu yeri yanlış bundan sonra böyle konuları THT Yardım Merkezi bölümüne açmanız gerektir.

hocam şöyle söyleyeyim şimdi benim internet hızım 7mb turknet kullanıyorum
lol indiriyorum şuan hızım 7mb olmasına rağmen 300kilobaytta indiriyor bunu nasıl arttırırım hiç olmassa 1 2 mb yükselsin

sadlok

Yeni üye
19 Ağu 2016
48
0
kardeşim internet hızın 7 mbit ise zaten indirirken saniyede 7 mb indiremezsin max 700-900 kb arası indirme hızın olur. ama seninki daha düşük sunucu yoğunluğu veya arkaplanda işletim sisteminin yaptığı güncellemeler olabilir onları bir kontrol et

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.