İngiliz taburu nereye gitti ?

mali311

Katılımcı Üye
26 Ara 2008
740
0
İngiliz taburu nereye gitti ?

kayipaskerler.jpg

12 agustos 1915'te Çanakkale savasinda Ingilizlerin 54. tümenine ait 4. Norfolk taburunun Küçük Anafartalar ovasinda bir tepeye tirmandigini,Tepenin üzerindeki ekmek somunu seklindeki beyaz bulutun içine girdiklerini,Son askerde bulutun içinde kaybolduktan sonra bulutun yavasça havalandigini ve rüzgarin aksi yönünde hareket ettigini, 250 asker, 16 subay ve 1 albayin hiç bir iz birakmadan kaybolup gittigini ve bir daha haber alinamadigini,Biliyor muydunuz? ( Savaş süresince ve sonrasında İngilizler taburlarının kaybolduğunu tüm dünyaya duyurmuş ama buna rağmen tabur hakkında hiçbir iz bulunanmamış!!!)
Alıntıdır...

aura17

Yeni üye
2 Şub 2009
14
0
Allahın hikmeti bize Çanakkale savaşını kazandıran en büyük şey duadır.

20 Tem 2008
93
0
29
Ankara
bencede düpedüz atmasyon Türk milleti zaten oradabaşarısını en azimli bir şekilde kazanmıştır başarısını kadınıyla ******yla genciyle yaşlısıyla erkeğiyle böle şeylere gerk yok

mali311

Katılımcı Üye
26 Ara 2008
740
0
ßenimde Kanıtım Yok %50 İhtimal Var Ve Sen %100 Gibi ßi Karala ßu Cevabı Verebiliyosun Neye Güvenerek ßu Cevabı Veriyosun Merak Ettim...!!!

ilkinerdi

Katılımcı Üye
31 Ağu 2008
471
0
İzmir
Çanakkale hakkında yeterince şey bilmeme rağmen bunu ilk kez senden duyuyorum böyle bişey olsaydı emin ol bunu şimdi duymazdım...

_AtaTürkiye_

Katılımcı Üye
16 Şub 2009
979
0
TRABZON
Turgut Özakmanın Diriliş Kitabında Açıkça Yer Verildi.

arkadas kesinlikle doğru söylüyor.herkeze okumasını tavsiye ediyorum.o hem bu palavralara hem de gerçekleri gerçekçi anlatıyor.
bu uydurmasyonlara inanmayın.
madem allah çanakkalede yardım etti.niye balkan savaşlarında, kütahya-eskişehir,suriye de , hicaz-yemende yardım etmedi.
hem eğer etseydi ingilizler yüce allahla 9 ay mı baş edebildi

mali311

Katılımcı Üye
26 Ara 2008
740
0
arkadas kesinlikle doğru söylüyor.herkeze okumasını tavsiye ediyorum.o hem bu palavralara hem de gerçekleri gerçekçi anlatıyor.
bu uydurmasyonlara inanmayın.
madem allah çanakkalede yardım etti.niye balkan savaşlarında, kütahya-eskişehir,suriye de , hicaz-yemende yardım etmedi.
hem eğer etseydi ingilizler yüce allahla 9 ay mı baş edebildi

Anlaşılan Yanlış Anlaşıldım ßen İnternette Gezerken Okuduğum ßi Yazıyı Sizlerler Paylaşmak İstedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.