Çözüldü İngilizce çeviri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pok195

Üye
9 Tem 2015
231
0
Beyler elimde ingilizce bir metin var bunu kurallara uygun şekilde türkçeye çevirebilcek arkadaş var mı?

The profession in the real world Mechatronics engineering is because all the professions I want to be are gathered under one roof. There are engineering fields such as software engineering, control engineering, and mechanical engineering.
I want to develop projects in automotive systems and defense industry.
I want to export these products to foreign countries. In order to do all of these things, I have to work on systems and keep my lecture notes well.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
Mekatronik mühendisliği, istediğim bütün mühendislik alanlarını tek bir çatı altında toplamıştır. Yazılım mühendisliği, kontrol mühendisliği ve mekanik mühendisliği gibi mühendislik alanlarlı mevcut. Otomotiv sistemleri ve savunma endüstrisinde projeler geliştirmek istiyorum. Bu ürünleri uzak ülkelere ihrac etmek istiyorum. Bütün bunları yapmak için sistemler üzerinde çalışmalıyım ve ders notlarımı iyi tutmalıyım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.