İngilizce Ödevim Yardım edin [ İNGİLİZCE MUNAZARA ]

StaRSlasH

Katılımcı Üye
24 Nis 2013
650
0
Bursa
Beyler yarin ingilizce munazara var sinifta performans odevi bu. Herkes bireysel olarak not alicak konu para mi daha onemli aşk mı.
Bana yardim edermisiniz basit ve kisa cumlelerle karsi tarafi hezimete ugratmam gerek.Benim konum AŞK.

Cumleyi ingilizceye cevirirseniz sevinirim ,siz cumleyi daha basite indirebilirsiniz.
Not : assagidaki cumleler ingilizceye cevrildi ek olarak cumle vermek isterseniz yazabilirsiniz.

1- sevgi ve mutluluk olmadan bir hanede paranın ne değeri olabilirki önemli olan huzur değilmidir?

2- para olsa ne olur mutlu ve asik olmadikdan sonra ?

3- Para daha onemli diyosunuz ama paraya asiksiniz?

4- para sadece satın almaya yarar ve para bitince mutlulukta bıter ama aşk kalpte yasanır ve ask sonsuz dek var olacagı için mutluluğu da beraberinde getirir

Son düzenleme:

egeklan

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
961
1
Hocam diltakimi varya belki yardim gelir diye actim ve ingilizcesi iyi olan arkadaslar olabilir. Dediginiz siteye de acicam saolun

Öncelikle evet dil takımı size yardımcı olur ancak dil takımı adı üstünde. Ödev takımı değil. Burada hiçbirimiz o ödevi yapmaz. Biz sizin çeviri isteklerinize yanıt verebiliriz. Demek istediğim, ödevi türkçe olarak yazdığınız takdirde, çok uzun olmamak şartıyla tabii, çeviri konusunda yardım oluruz. Ödev konusunda değil. İyi forumlar.

StaRSlasH

Katılımcı Üye
24 Nis 2013
650
0
Bursa
Öncelikle evet dil takımı size yardımcı olur ancak dil takımı adı üstünde. Ödev takımı değil. Burada hiçbirimiz o ödevi yapmaz. Biz sizin çeviri isteklerinize yanıt verebiliriz. Demek istediğim, ödevi türkçe olarak yazdığınız takdirde, çok uzun olmamak şartıyla tabii, çeviri konusunda yardım oluruz. Ödev konusunda değil. İyi forumlar.

Peki hocam ben turkce bulayim tekrar duzenlerim konuyu

milestone

Yeni üye
18 Ağu 2015
21
0
you can buy with money only some services and some goods but never happiness,health,love.. and you are not rich until you have something that money can't buy..Nobody can buy love with money so without a love you are poor in love:)

Son düzenleme:

milestone

Yeni üye
18 Ağu 2015
21
0
çevirmedim sadece konuya ilişkin iki cümle yazdım..parayla bazı hizmetler eşyalar alabirsiniz ama asla mutluluk aşk ve saglık alamazsınız..Parayla alınamayacak birşeye sahip olana kadar zengin biri değilsin.Aşk parayla satınalınabilecek birşey değildir ve aşka sahip değilsen; aşk yönünden yoksul birisin

egeklan

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
961
1
1- Without love and happiness, money has no value. The important one is tranquility, isn't it?

2- Without love and happiness, what is money for?

3- You are saying "money is important" but you are falling love with money.

4- Money is just useful for buying something. When the money ends, the happiness ends too. But love lives in the heart and it brings happiness because love will stay in there forever.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Normalde ödevler de yardım etmem ama 3. cümlede yazdığın hoşuma gitti o yüzden birazcık yardımcı olacağım. Endamlı bir şekilde eğer söylersen kesinlikle kazanırsınız. Münazara konusundaki mantık hatasını da ortaya çıkarmış oluyorsun ayrıca. Giriş faslını geçiyorum, temel kısım şu;

Passion, desire, sexual needs, etc. "Love" includes these kinda things. So we can not* say "Love or money" because money is a kind of love..

*can not derken vurgu yap not'ta özellikle o yüzden ayrı yazdım

StaRSlasH

Katılımcı Üye
24 Nis 2013
650
0
Bursa
Normalde ödevler de yardım etmem ama 3. cümlede yazdığın hoşuma gitti o yüzden birazcık yardımcı olacağım. Endamlı bir şekilde eğer söylersen kesinlikle kazanırsınız. Münazara konusundaki mantık hatasını da ortaya çıkarmış oluyorsun ayrıca. Giriş faslını geçiyorum, temel kısım şu;

Passion, desire, sexual needs, etc. "Love" includes these kinda things. So we can not* say "Love or money" because money is a kind of love..

*can not derken vurgu yap not'ta özellikle o yüzden ayrı yazdım

Tesekkurler :)

1- Without love and happiness, money has no value. The important one is tranquility, isn't it?

2- Without love and happiness, what is money for?

3- You are saying "money is important" but you are falling love with money.

4- Money is just useful for buying something. When the money ends, the happiness ends too. But love lives in the heart and it brings happiness because love will stay in there forever.
tesekkurler :)
çevirmedim sadece konuya ilişkin iki cümle yazdım..parayla bazı hizmetler eşyalar alabirsiniz ama asla mutluluk aşk ve saglık alamazsınız..Parayla alınamayacak birşeye sahip olana kadar zengin biri değilsin.Aşk parayla satınalınabilecek birşey değildir ve aşka sahip değilsen; aşk yönünden yoksul birisin

Tesekkurler , bu cumlenizide kullanicam :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.