İngilizce Ödevim

alpoha19

Uzman üye
23 Haz 2015
1,542
0
Ag7LZv.jpg

Ingilizce 1. odevim bunu cevirmem lazim.
2. Ayrica utanç bir anımızı ingilizce yazicaz. Birisi buraya ingilizce yazarsa çok tesekkurler simdiden...

Copsxx

Üye
17 Nis 2015
90
0
Adana
Ne güzel çeviriymiş bu böyle :D
bir ana kendi hikayenizi anlatıyorsunuz sandım :D :D

Pardon ama ne bekliyordun ki ? Kağıt üzerinde ne yazıyorsa birebir cevirisi. Anlamadığım nasıl olurda böyle düşünebilirsin konu başlığınıdamı okumadın yoksa konuya öylesinemi atladın biz burda yardım etmeye calışıyoruz oyun oynamaya değil ;) İngilizce bilmiyorsan biraz saygı göstermeyi dene Sadece biraz saygı başka bişe değil !

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Just two days ago, when suddenly nature called, I walked into the stall and started doing my business. Suddenly someone said, from the next stall: "Hello..".. I was surprised, but for some reason I thought it would be rude not to respond. I answered: "Hello."..

The voice called again; "How are you?".. I said "I'm fine, thanks, you?".. Then the voice said: "Osman, let's talk later.. I'm in the toilet and an idiot next stall thinks I'm speaking to him.".. I should say, I left the stall and washed my hands faster than lightning.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Just two days ago, when suddenly nature called, I had to hurry my way into the WC. I walked into the stall and started doing my business. Then someone said, from the next stall: "Hello..".. I was surprised, but for some reason I thought it would be rude not to respond. I answered: "Hello."..

The voice called again; "How are you?".. I said "I'm fine, thanks, you?".. Then the voice said: "Osman, let's talk later.. I'm in the toilet and an idiot next stall thinks I'm speaking to him.".. I should say, I left the stall and washed my hands faster than lightning.

Tam iki gün önce, aniden doğa çağırınca - gavurca çişim gelince demek - tuvalete koşturmak zorunda kaldım. Bir kabine girdim ve işimi görmeye başladım - gavurca çiş yapmak. Ardından, yandaki kabinden biri "merhaba" dedi. Şaşırmıştım, fakat bir sebepten cevap vermemenin kabaca olacağını düşündüm. "Merhaba" diye cevap verdim.

Ses bir daha seslendi - gavurcada mantıklı bir cümle oluyor - "Nasılsın?".. Ben de "İyiyim teşekkürler sen nasılsın?" dedim. Ardından ses "Osman, daha sonra konuşalım, tuvaletteyim ve yan kabindeki salak kendisiyle konuştuğumu zannediyor" dedi. Şunu söylemeliyim ki, kabinden çıkıp ellerimi yıkarken yıldırımdan daha hızlıydım.

Bir iki cümle düşüklüğü varmış, ingilizceyi de düzelttim bu posttan al...

'PedroDavis

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,336
190
112
Tam iki gün önce, aniden doğa çağırınca - gavurca çişim gelince demek - tuvalete koşturmak zorunda kaldım. Bir kabine girdim ve işimi görmeye başladım - gavurca çiş yapmak. Ardından, yandaki kabinden biri "merhaba" dedi. Şaşırmıştım, fakat bir sebepten cevap vermemenin kabaca olacağını düşündüm. "Merhaba" diye cevap verdim.

Ses bir daha seslendi - gavurcada mantıklı bir cümle oluyor - "Nasılsın?".. Ben de "İyiyim teşekkürler sen nasılsın?" dedim. Ardından ses "Osman, daha sonra konuşalım, tuvaletteyim ve yan kabindeki salak kendisiyle konuştuğumu zannediyor" dedi. Şunu söylemeliyim ki, kabinden çıkıp ellerimi yıkarken yıldırımdan daha hızlıydım.

Bir iki cümle düşüklüğü varmış, ingilizceyi de düzelttim bu posttan al...

İngilizceniz bayağı kuvvetli maaşallah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.