İngilizce Öğren - Yeni Uygulamam

15 Tem 2016
127
0
arkadaşlar kendim yaptığım uygulamamı indirip yorumlarsanız sevinirim. Sevgili THT ailesine nişane olsun :)

Google Play Store Linki

XdQd6k.png
[/url][/IMG]

WbMbq8.png
[/url][/IMG]

RQ7QrR.png
[/url][/IMG]

pEZEba.png
[/url][/IMG]

kENE9D.png
[/url][/IMG]

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
24
Eline sağlık, geliştirmen dileğiyle..

Tablarda şu şekilde yapabilirsen daha esnek bir yapıda olur, her tabda tek bir resim kullanmak yerine aşağıya doğru akan "card list" şeklinde bir yapı kullanırsan daha UX dostu olur.

15 Tem 2016
127
0
Eline sağlık, geliştirmen dileğiyle..

Tablarda şu şekilde yapabilirsen daha esnek bir yapıda olur, her tabda tek bir resim kullanmak yerine aşağıya doğru akan "card list" şeklinde bir yapı kullanırsan daha UX dostu olur.

değerlendirmen için teşekkür ederim dostum , o şekilde geliştirmeye çalışacağım :)

CrazyFires

Üye
24 Ağu 2011
216
0
Fikir olarak muhteşem bir çalışma olmuş.Çok güzel bir proje ortaya çıkarmışsın.Bunu böyle bırakmamalı teknik olarak grafik olarak daha ileriye taşımalısın diye düşünüyorum.Seni tebrik ederim.Başarılarının devamını dilerim.Allah yardımcın olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.