ingilizce yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zeber

Katılımcı Üye
8 Eki 2009
317
0
arkadaşlar ingilizce ye merak sardım.
ingilizcem başlangıç seviyesinde .
geliştirmek istiyorum.
önerilerinizi ve
varsa kaynak bulabileceğim tavsiye edeceğiniz adresleri bekliyorum.

şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla Zeber

Me Gusta

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
705
0
.
Kursa hic gerek yok.Bir insan istedigi her seyi kendisi ogrenebilir.Zamanlari once iyice ogren.Kaynak kitaplardan yardim al.Zaten okula gidiyorsan su an İngilizce derslerinde zamanlari ogretiyorlar.Duzenli olarak kelime ezberi yap.İngilizce altyazili dizi film izle.Sonra altyazisiz izle.Kitap oku.Bilmedigin her kelimeye sozlukten bak ve ezberle.Yuksek sesle kitap okuma alistirmasi yap.İngilizce muzikler dinle.İngilizce haber kanallari dinle ve hazir oldugunu dusundugunde en son asama yurt disina(İngiltere,USA vs.) git.Kurslarda hic hayir yok bence.Ben kendi ingilizcemi bu yontemlerle hicbir kurs yardimi almadan gelistirdim ve su an konusmakta ve anlamada zorlanmiyorum kardesim. :)

Son düzenleme:

MasReliance

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
763
0
Null#
Kursa hic gerek yok.Bir insan istedigi her seyi kendisi ogrenebilir.Zamanlari once iyice ogren.Kaynak kitaplardan yardim al.Zaten okula gidiyorsan su an İngilizce derslerinde zamanlari ogretiyorlar.Duzenli olarak kelime ezberi yap.İngilizce altyazili dizi film izle.Sonra altyazisiz izle.Kitap oku.Bilmedigin her kelimeye sozlukten bak ve ezberle.Yuksek sesle kitap okuma alistirmasi yap.İngilizce muzikler dinle.İngilizce haber kanallari dinle ve hazir oldugunu dusundugunde en son asama yurt disina(İngiltere,USA vs.) git.Kurslarda hayir yok bence.Ben kendi ingilizcemi bu yontemlerle hicbir kurs yardimi almadan gelistirdim ve su an konusmakta ve anlamada zorlanmiyorum kardesim. :)

Kardeşime son derece katılıyorum :)

zeber

Katılımcı Üye
8 Eki 2009
317
0
öneriler için teşekkürler.
arkadaşlar kursa gitme şansım yok (bulunduğum şehirde kurs yok)
ve öğrenci değilim çalışıyorum

redblue58

Katılımcı Üye
26 Ocak 2008
910
2
İzmir
Ben farklı bir yöntem önermek istiyorum. Ben sürekli ingilizce dizi izleyerek kendimi geliştirdim. Hem zevkli oluyor hem nasıl telaffuz edildiğini öğreniyorsun . Dizi olarak tavsiyemde How ı meet your mother, fringe, smallville, merlin , HOUSE :) :D

Me Gusta

Katılımcı Üye
25 Haz 2012
705
0
.
Oxford'un yayinladigi kaynak kitap ve starter'dan 6.seviyeye kadar farkli konular iceren her yasa uygun hikaye kitaplari var.Onlari oneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.