İngilizcemi Nasıl Geliştirebilirim

Saeva

Üye
24 Ağu 2019
119
4
Siber güvenlik uzmanı nasıl olurum diye araştırmalar yaptım ve bu araştırmaların çoğunda ingilizce iyi olması gerektiğini gördüm bende bu yüzden buraya konu açtım yardımlarınızı bekliyorum.

BlacKFanny

Katılımcı Üye
1 Ocak 2020
615
4
Udemy de kursları var ayrıca mobilden Simpler diye bir uygulama var (premium apk bulursan iyi olur)bunlarla gelistirebilirsin. Canlı ingilizce öğrenme geliştirme siteleride var.

Dolyetyus

Özel Üye
21 Nis 2020
1,208
3
677
Delft
Selamlar;
Bunun için bir sürü uygulama ve site var. İngilizce seviyenizin ne kadar göre kullanmanız gereken uygulama veya site de değişir. Mesela A1 seviyesindekiler için Duolingo ,Udemy veya Cambly gibi siteler iş görürken B2 seviyesindekilerin direkten ya Cambridge, Oxford gibi yerlerden gelişmiş online ingilizce eğitimi alması gerek.

ShadowGirl

Üye
2 Nis 2020
114
0
Daegu
şahsen ben şuanki ingilizce seviyemin çoğunluğunu internet üzerinden başkalarıyla ve zamanında okulumdaki yabancı öğretmenlerle sohbet ederek öğrendim. Tabi ilk seçenek yabancılarla konuşmak açısından pek iyi bir seçenek değil. Haftada yazılışları ve anlamları olarak 25 kelime öğreniyordum(genellikle terim içeren zor kelimeler) ve quiz gibi bir şeye tabi tutuluyordum. Her gün 30 dakikamı 15 dk grammer, 15 dk vocabulary olmak üzere ingilizceye ayırıyordum. böyle böyle B2 seviyesini geçtim.

StoRlinGeR

Yeni üye
3 Nis 2020
6
0
Herkeze tavsiyem , devletin ücretsiz bir şekilde kaliteli ingilizce dersi verdiği ismek kursları var onlara katılabilirsin ve film izliyorsan altyazı ingilizce izlemeni tavsiye ederim.
İsmek kurslarında sadece ingilizce eğitim yoktur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.