İngilizce'yi Akıcı Öğrenmek İstiyorum

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
Merhabalar dostlar.İngilizce'yi akıcı bir şekilde anlamak ve konuşmak istiyorum.Var mı tavsiyesi olan?Udemy veya YouTube'de önerdiğiniz kurs varsa beklerim.Bu yaz kavramak istiyorum şu dili yahu.Orta bilgim var tek tük anlıyorum diyebilirim.

Leipson

Katılımcı Üye
16 May 2016
303
0
Dostum hiç internet sitelerini denedinmi amerikanın önerebilirim RazPlus ve Oxfordun kendi sitesi!

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7

Boş yapma güzel kardeşim.

Dostum hiç internet sitelerini denedinmi amerikanın önerebilirim RazPlus ve Oxfordun kendi sitesi!

Türkçe anlatım olmadığından zorlanabilirim gibi geliyor ?

Bakayım bi kardeşim :)

mardinlifurkan

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
500
0
Last_Word
Merhabalar dostlar.İngilizce'yi akıcı bir şekilde anlamak ve konuşmak istiyorum.Var mı tavsiyesi olan?Udemy veya YouTube'de önerdiğiniz kurs varsa beklerim.Bu yaz kavramak istiyorum şu dili yahu.Orta bilgim var tek tük anlıyorum diyebilirim.

En başarılı yöntem yabancı altyazılı dizi izle bol bol sonra izlediğin bi film veya diziyi altyazısız bir şekilde izle ben 8 sezon bi dizi bitirdikten sonra baya fark görmüştüm baya işe yarıyor

GHosT1041

Yeni üye
19 May 2018
24
0
Kardeşim git kelime ezberle bu konuda sana benim gibi tavsiye verebilecek yok,

şimdik gelip bak yine reklam diyecek avelin biri o zaman söveceğim ;

interpals.net buraya üye ol herkesin amacı dil geliştirmek genel olarak Türkçe öğrenmek isteyen kişiler sana mesaj atacaktır onlarla konuşur sen onlara Türkçe öğretirsin onlar sana ingilizce konuşarak öğrenirsin.

İngilizce altyazılı dizi izle
ingilizce kitap oku bilmediğin kelimelerin altını çiz

fiileri öğren
to
would
want
for
should vs vs gibi gibi gerisi gelir çok basit cidden.

Aspect's

Uzman üye
15 Mar 2017
1,170
19
Ankara
Dostum dil kurslarına yazılabilirsin.
Bende ingilizceyi orta seviyede görüyorum, sormak istediğin soru vesaire olursa özel mesajlara ulaşabilirsin.
Dil kurslarına verdiğin para GERÇEKTEN değiyor.

aviene9

Üye
8 Ocak 2017
240
0
?
En başarılı yöntem yabancı altyazılı dizi izle bol bol sonra izlediğin bi film veya diziyi altyazısız bir şekilde izle ben 8 sezon bi dizi bitirdikten sonra baya fark görmüştüm baya işe yarıyor

Katılıyorum , telaffuzunu ve kelime dağarcığını geliştiriyor.Biraz konuşacak kadar ingilizceye sahipsen yabancı bir arkadaş edinip bire bir sesli ve görüntülü konuşma yaparak hızlı bir şekilde geliştirebilirsin.

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7

Eyvallah dostum :)

Kardeşim git kelime ezberle bu konuda sana benim gibi tavsiye verebilecek yok,

şimdik gelip bak yine reklam diyecek avelin biri o zaman söveceğim ;

interpals.net buraya üye ol herkesin amacı dil geliştirmek genel olarak Türkçe öğrenmek isteyen kişiler sana mesaj atacaktır onlarla konuşur sen onlara Türkçe öğretirsin onlar sana ingilizce konuşarak öğrenirsin.

İngilizce altyazılı dizi izle
ingilizce kitap oku bilmediğin kelimelerin altını çiz

fiileri öğren
to
would
want
for
should vs vs gibi gibi gerisi gelir çok basit cidden.

Çok teşekkürler :) Bakacağım siteye lakin ingilizce yazdıklarını umarım anlarım zor cümle kurmasalar

Dostum dil kurslarına yazılabilirsin.
Bende ingilizceyi orta seviyede görüyorum, sormak istediğin soru vesaire olursa özel mesajlara ulaşabilirsin.
Dil kurslarına verdiğin para GERÇEKTEN değiyor.

Kursa gidecek zamanım yok internetten kurs izlemek bana daha uygun.Var mı kurs önerin?

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '
Dostum kurs,eğitim her ikisinide deneyebilirsin ama ben bu 2si olmadan orta derece ingilizce öğrendim programlama,altyazılı filmler,ingilizce programlar mesela program kurarken ingilizce seçmelisin dili altyazılı filmler izle en önemliside senin ingilizceyi hayatına nekadar kattğın nasılmı ?

Googleye girip mesela x nasıl yapılır yazaksın googleye girip "X Nasıl yapılır?" değilde " How To Make X ? " yani araştırmalarınıda yabancı kaynaklardan yaparak büyük ölçüde verim alabilirsin.

Çisom

Katılımcı Üye
4 Nis 2016
389
6
GirdinAklıma
Dostum bence sen hiç kelime ezberle yok film izle oyun oyna diyenlere kulak verme benim 8 9 tane algeriadan(cezayir) arkadasım vardı ingilizcem pek iyi degildi ozamanlar orta seviyedeydi yani anlardım az buz ama konusamazdım bunlarla 2 3 yıl takıldım her gece sohbet muhabbet oyunda oynuyorduk tabi ama konusmazsan ve çekinirsen ögrenemezsin mesela bisey diyordu anlamıyordum alttan yazardı bende çeviriye bakardım mesela bilmedigim kelimeleri böyle ögrendim sanada tavsiyem yabancı bazı ortamlara girmeye çalış teamspeak,discord,skype gibi uygulamaları kullanıp gelistirebilirsin ben şahsen öyle yaptım.

YouAndLife

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
834
0
Layer 3
Türkiye'de İngilizceyi sadece okuyup anlama ve yazmak kadar öğrenebilirsin. Yazmaktan kastım öyle makale vesaire değil normal bir chat gibi. Senin istediğin duyarak anlama ve konuşma Türkiye'de gerçekleşmeyecek bir şey. Mutlaka belli bir seviyeye gelirsin fakat 3-5 cümleden öteye gidemezsin akıcılıkta. Bir çok aksan var İngilizcede. Bu da anlama işini zorlaştırıyor. Konuşmayı öğrenemeyecek olmanın sebebi de kursa gittin diyelim. İngilizce konuştun dinledin. Kurstan çıktın. Duyma ve konuşma orada bitiyor. Taaa ki kursa yeniden gelene kadar. Ve dil parça parça öğrenilecek bir şey değil. Yani sana tavsiyem burada okuma anlama ve yazmanı olabildiğince geliştirmeye çalış. Bunları yaptıktan sonra imkanın olursa mutlaka 1 yıl yurt dışında yaşa. Çünkü orda konuşmak zorunda kalacaksın. Ve insan oğlu zorda kalmadan pek bir şey yapan varlık değil. Hepimiz için söylüyorum.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
25
Kocaeli
Burada arkadaşa öğüt ve tavsiye vermeye çalışan kaç kişi gerçekten iyi bir İngilizce'ye sahip?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.