ingiltere ve bulgaristan

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,458
831
BU tür konular nedense son dönemlerde çok arttı.
çözüm basit eski sovyetler birliği ülkesiyse gitmeyin canım kardeşim medeniyet batıda, rusta değildir.
bugün güncel istatistiklere baktığımızda bunu çok net görüyoruz nerede eski sovyet artığı varsa orada rüşvet,ekonomik sıkıntılar vardır.
 

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,461
1,103
Anıtkabir
arkadaşlar sizce üniversiteyi bulgaristan yada ingilterede okumak mantılıkmı herşey açısından
Hocam buna biz değilde bence sen karar vermelisin çünkü okuyacak olan sensin ve bizim tercih ettiğimiz yere gidersen ve memnun kalmazsan kötü olur insan sevmediği yerde neden okusun iki ülkeyi de iyice araştırıp kendine uygun olana gitmelisin bence
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.