Innal kart yardım!

ShadowOfMaster

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
328
0
kart ptt de olmayabiliyor teknosa dan alsan daha iyi ben 5 tl ye teknosadan aldım sen yinede 10 götür migrostan alma 25 tl 5 kart 20 içine yüklüyor ama boş iş olur ayda 1 tl de ücret kesiyor ama 0 para varsa bakiye - ekise düşmüyor.

ComputerKurdu

Yeni üye
17 Tem 2016
12
0
K.MARAS
kart ptt de olmayabiliyor teknosa dan alsan daha iyi ben 5 tl ye teknosadan aldım sen yinede 10 götür migrostan alma 25 tl 5 kart 20 içine yüklüyor ama boş iş olur ayda 1 tl de ücret kesiyor ama 0 para varsa bakiye - ekise düşmüyor.
Kusura bakma rahatsız Ediyorumda Teknosadan Aldınız sadece 5 tl mi verdiniz Teknosaya 5 TL yetiyormu Migros 30 İstiyor 5 Kendi Alıyor 25 Yüklüyor ya teknosada sadece 5 tl götürsek yetiyomu yada sen kaç tl götürdün?

pauseit

Üye
29 Eki 2012
188
0
Migroslardan 25 tl ve katları para yükleme yapıldığını biliyorum ve ek olarak 2 tl yükleme parası alınıyor.
Ptt'ye gideceksen de min 30 tl( 25 ini içine yükler belki 5 tl yükleme parası tek seferlik alır diye) yanına almanı tavsiye ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.