İnsan doğrulama

Charon 4

Yeni üye
6 Mar 2021
21
1
Öncelikle merhaba kafama takılan bir soru var bu bazı sitelerde insan dogrulama sistemleri var onları nasıl gecebilirim normal yoldan deniyorum ancak olmuyo o dogrulamanin ardindaki linke ulaşabilir miyim eğer ulasabilirsem nasıl yapabilirim

kullanici560

Katılımcı Üye
15 Şub 2021
521
244
51.158.147.131
Öncelikle merhaba kafama takılan bir soru var bu bazı sitelerde insan dogrulama sistemleri var onları nasıl gecebilirim normal yoldan deniyorum ancak olmuyo o dogrulamanin ardindaki linke ulaşabilir miyim eğer ulasabilirsem nasıl yapabilirim
merhaba. bu tür sitelere giriş için acele etmeyin eğer doğru olsa bile... doğru seçenekleri işaretledikten sonra 5-10 saniye bekleyip geçmeyi deneyin sorun kalkacaktır.

eğer bot ile geçmeyi istiyorsanız nasıl yapıldığını bilmiyorum... çünkü genellikle botlar aynı 3 resimi seçmek için ayarlanmış rchypta 3'ünüde aynı koymuyor :) bide hchypta'ysa geçmeniz dahada zor. yani kısaca botlar ile geçebileceginizi sanmıyorum.

Charon 4

Yeni üye
6 Mar 2021
21
1
Doğrulamayı Bir Şekilde Geçmen Gerekli Aslında Zor Bir Şey Değil Geçebilirsin.
Ya foto olsa iyi uygulama indir 30 saniye çalıştır diyo yapiyorum olmuyo

merhaba. bu tür sitelere giriş için acele etmeyin eğer doğru olsa bile... doğru seçenekleri işaretledikten sonra 5-10 saniye bekleyip geçmeyi deneyin sorun kalkacaktır.

eğer bot ile geçmeyi istiyorsanız nasıl yapıldığını bilmiyorum... çünkü genellikle botlar aynı 3 resimi seçmek için ayarlanmış rchypta 3'ünüde aynı koymuyor :) bide hchypta'ysa geçmeniz dahada zor. yani kısaca botlar ile geçebileceginizi sanmıyorum.
Ya o en basiti ama bunda uygulama indirmemi istiyo

İnsan doğrulama derken? Fotolu mu fotosuz mu?
Uygulama indir 30 saniye çalıştır diyo defalarca denedim olmadı :(

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,474
2,232
Sanırım Bu İnsan Doğrulama Oyunlarda Hile Kullanabilmek İçin Son Adım Olan Oyun İndirme Örn; Level 50 ol, 10000 xp topla vs Gibi Görevler Vardır, Görevleri Yapmadan Geçmek Zordur Çünkü Bir API Sistemi Vardır. Ayrıca O Tür Doğrulamalar Linki Vermeyebiliyor.

İyi Forumlar!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.