insan mantığı test..!

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,365
37
255.244.233.1
icon4.gif
insan mantigi

Bu mesajin sonunda sana bir soru sorulacak.
Hemen yanitla. Durup dusunme.
Aklina ilk gelen seyi soyleyiver.
Bu eglenceli bir "test"... VE ayni zamanda biraz acaip (cok acaip)!
Simdi... asagidaki talimatlari olabildigince cabuk yerine getir.

Bir hesabi bitirmeden otekine gecme..

Yanitlari yazmak veya hatirlamak zorunda degilsin. Sadece
kafadan hesaplayarak cevap ver gec.

Sasiracaksin.

Basla:

Asagidaki toplamlar kac ediyor:

89 + 2

12 + 53

75 + 26

25 + 52

63 + 32

Biliyorum! Hesap yapmak zor is, ama neredeyse bitti...

Hadi. tek bir tane daha...

123 +5

CABUK! BIR RENK VE BIR ALET DUSUN!

Asagiya devam et...

Biraz daha...

Aklina kirmizi bir cekic mi geldi?

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
ArkadaŞlar Bu Hizli DÜŞÜnme Teknİklerİnden Bİr Tanesİ Yazilar Kirmizi Rente OldĞundan Dolayi İlk Akliniza Gelen Renk Te Kirmizi Oluyor. ÇekİÇ İse Tamanen Sİze KalmiŞ BİŞİ..mesela ArkadaŞimizin Aklina Alet Deyİnce Baska Şeylerde GelİİomuŞ Senin Yine Pense GelmİŞ :d Oda İİ

Son düzenleme:

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,365
37
255.244.233.1
bu ınsan matıgı ıle ılgılı bısı arkadaslar
sısın okudunus yazılar sısı beynısıs ona dogru verıoor bende bılıoorum kı matematık ıslemlerını yapmadan assagı hızlıca ındınıs we cabuk bı resım we alet duusunun dedıınde aklınısa okuduklarınısdan dolayı bunlar gelıoo bıras kavramısı zor ama mantıkla ılgılı tr.hackstar arkadasıma basarılar kanka

okumadan denettır bırıne aynen ole yapsın olur mu kanka aaa sende

blackbela

Katılımcı Üye
bu ınsan matıgı ıle ılgılı bısı arkadaslar
sısın okudunus yazılar sısı beynısıs ona dogru verıoor bende bılıoorum kı matematık ıslemlerını yapmadan assagı hızlıca ındınıs we cabuk bı resım we alet duusunun dedıınde aklınısa okuduklarınısdan dolayı bunlar gelıoo bıras kavramısı zor ama mantıkla ılgılı tr.hackstar arkadasıma basarılar kanka

sen niye öyle acayip yazıYON Türkçeyi köreltiyon Sen türkçe katilimisin.Açığa kavuşturalım.

jackal115

Yeni üye
6 Tem 2007
13
0
valla benim aklıma başka bişi geldi kardeş mavi anahtar geldi desene ben normal deilim hehehe :D

ERDEMNALCI

Üye
26 Tem 2007
96
1
ben bunu daha önceden biliyodum zaten yapan insanların çoğunun aklına kırmızı renk ve çekiç gelmiş çok acayip:drunk:mml:yaho1:jeerat:woott

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
walla olur herhalde kankam senın kadar yukselmessemde bu sıtede yavas yavs yerımısı aldıkca ıı bılgıler wermeye calıscamm
tekrar bı yorum yapmak gerekırse bu konuyla ıllgı arkaslar okudumus yasılar kırmısı renkte 1.olrak buraya dıkkkatınısı werın ıllk okunudzda heycan ve adrenalın oluoor acaba assagıda ne war yada bu yazı nasıl dogru cıktı dııee

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
rengın dogru cıkma sebebı kırmısı yazıya o anda odaklanmanıs aklınıza gelme seebı alet dııncede kankamın aklına kendı alettlerı gelıoomus ama :D :d genel olarak dusunce yapısı aynı olan arkadaslrımısn aklında cekıc gelıroor

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
ama tabıkı nekadar yorum yaparsak yapalım sonucta emek sarf edılmıs we basarılı sonuc vermıs bısı acıkcası bede aynı seyı dusundum we baya sasrıdım ılk basta ama sonra dusununce seebelr cıkıoor ..

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
ama hayatıım boyunca unutmıcamm tek sey alet denılınce artık aklıma kendı aletımın gelmesı olacak ...:d paylasım ıcn saol kankam basarılar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.