İnsan Sorgulamak için site

CezaHakimi

Üye
24 Ara 2015
202
0
Uzayistan
Merhaba,
Konuyu yanlış yere açtıysam lütfen ilgili kişiden taşımasını rica ediyorum.
Bir çeşit sosyal medyadan,Derin İnternetten insan sorgulama,kişi sorgulama sitesidir. Sizlere de göstermek istedim. İsimden,kullanıcı adından,telefon numarasından,ve e-mail adresi girip,birde konum bilgisi girince size istediğiniz kişiyi bulmada yardımcı oluyor site aşağıdadır.

Site=>www.pipl.com

Araştırdım,buldum,lütfen bir teşekkürü çok görmeyelim. Alıntı değildir

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Çalışma mantığı sosyal platformlara üye olan herkesi gösterme ama beni bulamıyor bende sosyal platformlarda uyeliğim var ama bulamadı pek başarılı bir site değil :D

CezaHakimi

Üye
24 Ara 2015
202
0
Uzayistan

Mactire

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
315
0
Babamı Arattırdım Buldu Teşekkürler Yinede Başarılı Bir Paylaşım:D

HackerPanda

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
925
0
Malatya
Merhaba,
Konuyu yanlış yere açtıysam lütfen ilgili kişiden taşımasını rica ediyorum.
Bir çeşit sosyal medyadan,Derin İnternetten insan sorgulama,kişi sorgulama sitesidir. Sizlere de göstermek istedim. İsimden,kullanıcı adından,telefon numarasından,ve e-mail adresi girip,birde konum bilgisi girince size istediğiniz kişiyi bulmada yardımcı oluyor site aşağıdadır.

Site=>www.pipl.com

Araştırdım,buldum,lütfen bir teşekkürü çok görmeyelim. Alıntı değildir

Sağolasın önemli birini aradım buldum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.