Insatgram giriş sorunu

Ubeyt98

Yeni üye
22 Haz 2019
15
0
2019 yılından bu yana kullandığım instagram hesabımın şifresini değiştirdim ve dahada giriş yapamıyorum. İsteğinizi gerçekleştirirken sorun oluştu diyo. Daha önce 3'ncü taraf uygulamayada girş yapmıştım. Uzun zaman oldu ama. Acaba nasıl düzeltilir?

Ubeyt98

Yeni üye
22 Haz 2019
15
0
O Cihaz ile Alakalı Sorun Büyük İhtimal ile Vpn ile Giriş Yapın Düzelecektir Büyük İhtimal
ABD Bağlanmanızı öneririm.​
Birkaç farklı cihazdan denedim, vpn ile denedim, şifre yeniledim. Malesef sonuç aynı.
Yupi isimli takipçi analiz uygulamasını kullanıyordum baya zamandır. Bide normal Instagram yerine modlu instagram geliştiricisinin hazarbozkurt olduğu aero insta. Sorunun bunlardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu sebepler umarım hesabın kapanmasına sebep olmaz. Şuan sadece bekleyeceğim gibi.

woxr1n.online

Katılımcı Üye
18 Nis 2022
600
302
Birkaç farklı cihazdan denedim, vpn ile denedim, şifre yeniledim. Malesef sonuç aynı.
Yupi isimli takipçi analiz uygulamasını kullanıyordum baya zamandır. Bide normal Instagram yerine modlu instagram geliştiricisinin hazarbozkurt olduğu aero insta. Sorunun bunlardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu sebepler umarım hesabın kapanmasına sebep olmaz. Şuan sadece bekleyeceğim gibi.
3.Şahıs Uygulamalar Kullanman Api'e Zarar Vermiş Olabilir Veya Uygulama Çerezlerine bildiğim bunlar var​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.