inSpeak Messenger - Kameralı Sesli Sohbet (Son Sürüm) RESİMLİ ANLATIM

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
WwW.inSpeak.CoM

inSpeak Messenger dünyada en çok kullanılan sohbet aracı olmaya aday.. inSpeak Messenger; Görüntülü ve Sesli 100' lerce Sohbet odalarıyla* Hergün Giren binlerce insanla* Yüzlerce Türk Odası ve Binlerce Türk'ün Girip Sohbet ettiği dünyanın 1 Numaralı ve bağımlılık yaratan Sesli Ve Görüntülü Sohbet Programı Olmaya Aday.. (inSpeak Messenger)

Ayrıca Odalarda ve Özel Mesajlaşmalarınızda Smiley'ler* Şekilli Yazılar Gönderebilirsiniz. Odalarda Müzik Çalma ve Dinleme Olanağına Sahipsiniz* Offline Mesaj Bıraklabilme Özelliğiyle Arkadaşlarınıza Önemli Notlarınızı Yollayabilirsiniz..


inSpeak Messenger - Kameralı Sesli Sohbet (Son Sürüm)

inspeak_1.gif


inSpeak Messenger'ı Bilgisayarınıza Kurduğunuzda Otomatik Olarak Yeni Hesap Almanız İçin Hesap Yönetimine Bağlanacaktır. Bağlanmadığı Taktirde Aşağıdaki İşlemi Yaparak Kendinize Bir Kullanıcı Adı Alabilirsiniz..


inspeak_2i.gif

inspeak_3.gif

inspeak_4.gif

inspeak_5.gif

inspeakmessengeraciliyor.gif

inspeakmessengeracik.gif


inSpeak Sunucusuna HOŞGELDiNiZ..

Şimdi* Türk Odalarına Girmek ve Sohbetlere Başlamak İçin Aşağıdaki Yolu İzleyebilirsiniz.


turkodalarinagirisicin.gif

odayagirmekicin.gif

odanintamgorunumuasilasil.jpg

resimlerigorebilsinlerdiye2.gif


inSpeak Messenger Programı Açıldıktan Sonra Karşınıza Çıkacak Menu Panelinde* Hangi Menu Ne Anlama Geliyor Aşağıda Gösterilmiştir.


file_menusui.gif


inSpeak Sunucusu icerisinde Bir Oda Da Siz Acmak istiyorsanız:


odaacmak1.gif

odaacmak2.gif

odaacmak3.gif


Kendi odanıza ya da operatörü(yöneticilerinden birisi) olduğunuz bir odaya @ olarak girmek istiyorsanız aşağıdaki resimleri inceleyin ve yönergeleri takip edin..


chat_menulerii.gif

odayaadmingirin2i.gif


Program ayarlarini yapmak için aşağıdaki resimlerde gösterilen "Seçenekler" menüsünü kendi isteğinize uygun şekilde ayarlayin..


tools_menusui.gif

options_genel.gif

options_mydetails.gif

oprions_preferences2.gif


Ben Şahsen Kullanıyorum ve Mutlaka DenemeBen Şahsen Kullanıyorum ve Mutlaka Denemenizi Öneriyoruz.. VAKiT KAYBETMEDEN SİZ DE DENEYiN...nizi Öneriyoruz.. VAKiT KAYBETMEDEN SİZ DE DENEYiN...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.