Çözüldü Insta kendi basina takip ediyor

Acemiko

Yeni üye
28 Nis 2020
45
0
Gunaydin

Benim insta delirdi mi ne yada baskalari birseyler mi yapiyor anlamadim her girdiyimde birilerini takip ediyor ben yapmadigim halde her girdiyimde onlarca bazen yuzlerce silmek zorundayim bunu nasil durdurabilirim ayarlar özel yaptigim halde halen kendi basina biri lerini takip ediyor

Yardim lütfen:uzgun

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
İnstgram hükümdarın kendisi oldugunu anlatmaya çalişiyordur belki tarzlariniz ayni olmiyabilir yada evrenden sana bir mesaj yahutta FBI CIA gibi kurumlarin oyunuda olabilir :)

Hiç kullanmadim aktif olarak zaten sosyal medyam da yok normal olarak

Ek olarak konuylan alakali degil ama
Ne zaman ins harflerini yan yana görsem bana hep İniestayı hatirlatir :)

Son düzenleme:

Baroo58

Katılımcı Üye
12 Tem 2019
691
653
-
Gunaydin

Benim insta delirdi mi ne yada baskalari birseyler mi yapiyor anlamadim her girdiyimde birilerini takip ediyor ben yapmadigim halde her girdiyimde onlarca bazen yuzlerce silmek zorundayim bunu nasil durdurabilirim ayarlar özel yaptigim halde halen kendi basina biri lerini takip ediyor

Büyük ihtimallen takipçi sitelerine girmişsindir ondan dolayı oto takip yapıyordur şifreni değiştirmen yeterli olucaktır,
İyi Forumlar

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba,

Hesabın takipçi hilesi yaptığın için havuza düşmüştür. Şifreni değiştir, hesabın 2 adımda doğrulamayı aktif hale getir

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Merhaba,
Takipçi sistemlerinin havuz mantığı denilebilir buna.Ayrıca çok popüler olan postegro uygulamasının 3-4 tane çakma versiyonu bulunmakta gerek web gerekse .apk şeklinde.Öncelikle şifreni değiştir ve giriş hareketlerine bak.Şüphelendiğin bir giriş varsa çıkış yap.İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması'nı da aktif et bundan sonrası da kullanıcının elinde :)

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7
Hesap girişlerini aktif edip, şifrenizi değiştirerek 2 faktörlü doğrulaması aktif edebilirsiniz, hesabınızı her yerde kullanmayınız bu gibi işlemler için ayrıyetten fake hesap açabilirsiniz veya işinizi tamamladıktan sonra zaman kaybetmeden şifre değişikliğiyle halledebilirsiniz iyi forumlar.

AKTUĞ1

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,376
378
Instagram üzerinden gelen link taratıp öyle tıklayın. Çoğu sayfa takipçi kasmak için link atar. Bu sebepten takipçi havuza düşmüşsünüzdür. 2 adımlı doğrulamayı aktif hale getirin. Güvenli bir şekilde gezin.

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
Öncelikle, bir insta uygulaması veya takipçi panellerine kayıt olduğunuzdan dolayı böyle olmuş şifreyi değiştirirseniz sorun ortadan kalkar. :diablo

İyi Forumlar.

Wendy

Yeni üye
29 Kas 2020
33
1
Belçika
Gunaydin

Bir yere hesabınızı girdiyseniz, havuz sistemine düşmüştür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.