Insta

rapgame18

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
254
0
İzmir
Arkadaşlar bikaç yolla adamın instagram hesabını aldım fakat adam benden epostasına giden mesajdan dolayı tekrar geri alabiliyor bunu nasıl engellerim. Veya adam bir eposta atsa instagram desteğe geri alabilir.
Bi çözümünü bilen varsa 50k insta hesabı hediye edeceğim

ByBitter

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
537
1
Mezarlık
Arkadaşlar bikaç yolla adamın instagram hesabını aldım fakat adam benden epostasına giden mesajdan dolayı tekrar geri alabiliyor bunu nasıl engellerim. Veya adam bir eposta atsa instagram desteğe geri alabilir.
Bi çözümünü bilen varsa 50k insta hesabı hediye edeceğim

Hesabı aldıktan sonra
İsim şifre e posta ve telefonu değiştirip 2 faktörlü kimlik doğrulamayı aç
Hesabı 2 gün boyunca dondur ki eski şifre sıfırlama linkleri falan etkisiz hale gelsin sonrasın da da güle güle kullan :)

rapgame18

Katılımcı Üye
1 Ağu 2010
254
0
İzmir
Hesabı aldıktan sonra
İsim şifre e posta ve telefonu değiştirip 2 faktörlü kimlik doğrulamayı aç
Hesabı 2 gün boyunca dondur ki eski şifre sıfırlama linkleri falan etkisiz hale gelsin sonrasın da da güle güle kullan :)

isim şifre eposta değiştirdim kendi telefonumu ekleyip 2 faktörlüyü açtım hesabı 1 gün sonra geri aldı

hesabı dondursam eski şifre sıfırlamalar etkisiz halemi gelir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.