İnstaBom 3.1 / Sade

19 Ocak 2019
67
0
Ötüken
ZXqqEg.png

InstaBOM V3.1

+ İnstaweb Tüm Özellikler
+ Bayiliklerde İnstawebin Özelliklerinin Şifresiz Hali
+ Loginde Oto Kullanıcı Bulma
+ Sorunsuz İşlemler

İNDİRME LİNKİ : TIKLA İNDİR

SQL DOSYASI : TIKLA İNDİR

VT: TIKLA İNCELE

NOT: BENİM DEMO LOKASYONU HOLLANDA OLDUGU İCİN DOGRULAMAYA DÜŞÜRÜP GİRİŞ YAPMAZ.

HOSTUNUZU TÜRK LOKASYONLU SİTELERDEN ALINI . ÖNERİM: POYRAZHOST VE TİLKİ HOST.

Moderatör tarafında düzenlendi:
19 Ocak 2019
67
0
Ötüken

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
Admin panelinde sorun var mı dostum ? admin/user de user aradığımızda boş yere indirmiyim 5 sc indirip kurup sildim 2 gün içinde eğer bu da öyle ise hiç indirmiyim ?

11 Ağu 2018
75
0
Kendi hostumda hizhostingde kaliteli güvenilir tr lokasyon benim önerim hizhostingden yana olurdu.

Kullanıcı adı bulmuyor önerin varmı ? iwp ekledim cron açıştırdım 0 id li üye ve aktif hesap mevcut

19 Ocak 2019
67
0
Ötüken
off Ümitsiz vaka 404 hatası için htacces ekleyin
hocam o hostinginizde mavcut olması lazm cogu dosya yoneticisi zaten onu dısarıdan yüklemez
Kendi hostumda hizhostingde kaliteli güvenilir tr lokasyon benim önerim hizhostingden yana olurdu.
+
Kullanıcı adı bulmuyor önerin varmı ? iwp ekledim cron açıştırdım 0 id li üye ve aktif hesap mevcut

Cron ayarlarınız kontrol edin

aktif iwp ekleyin

BerkayTHT

Üye
9 Ara 2017
185
0
Sarajevo
4.2'si çıkan bir yazılımın boş halidir. Sadece login yapar işlemde bütün userleriniz çöp olur. Bende bir üst sürümü mevcut Login yapıyor işlem yapıldığı zaman proxy olsa dahi sistemdeki userler kendi hesabım dahil çöp oldu. Biz paylaşacaktık fakat kimsenin userini çöp etmek istemediğimizden paylaşmadık. İsteyen 3-5 kişiye InstaWeb 8.1 ve ya InstaBom Lisanslı Cihan Çıkışlı Atarız ama çalışmıyorlar.

yusuf68700

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
531
0
SECORTY ALEM
hocam o hostinginizde mavcut olması lazm cogu dosya yoneticisi zaten onu dısarıdan yüklemez

+

Cron ayarlarınız kontrol edin

aktif iwp ekleyin
hocam ben tam 1 yıldır instaweb ve instabom illeti ile uğraşıyorum denemesi bedava Sc lere bak htacces bul yükle tekrar dene her Hatasının Çözümünü buldum ama 1 haftaya geri bozuluyor boşa zaman kaybı

maranus

Üye
9 Eyl 2015
198
0
Scriptte sadece takipçi gönderme çalışıyor (ve login) onun dışında hiçbirşey çalışmıyor düzeltilirse harika olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.