İnstagram 100k çok ucuz degilmi sizce ?

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Merhabalar ;

Hesabtaki bot'a göre değişiyor para fiyatları mesela örneğin ; Türk Botları olsa anca bi 500 600 TL eder. Bu yanı sıra aktifsiz ve gittikçe takipci düşünlen bir hesab olursa parası direk düşebilir. Ardından gelen ise takip ettikleri kişilerden sitelerden yaptığınıda anliyabilirsiniz.

AhmetKnKc

Uzman üye
15 Mar 2018
1,080
1
9
19
Evden
Bir güven tuzağıda ola bilir. Sizden parayı alınca belki 75 klik hesabıda alıcaktır ve 120 klık hesabı vermiyede bilir. Sen ilk olarak hesabımı alıcaksın yoksa parayımı vericeksin?

Anilbeyxx

Üye
1 Tem 2018
155
1
MIAMI KOKAIN
yok zaten kendim için almayacagım bi şehit ablasına yardım amaclı hediye edecem ama işte güvemiyorum kendi hesabım 776k :p

AhmetKnKc

Uzman üye
15 Mar 2018
1,080
1
9
19
Evden
yok zaten kendim için almayacagım bi şehit ablasına yardım amaclı hediye edecem ama işte güvemiyorum kendi hesabım 776k :p

Allah rahmet eylesin. Hocam bir sorum olucak. Neden bir şehit ablasına botlu veya botsuz bir hesap hediye ediyorsunuzki? Bunun yerine daha çok oyalana bileceği veya zaman geçire bileceği birşey ala bilirsiniz.
İyi tanıyorsanız nelerden hoşlandığını isterseniz öm atın bende size tavsiyede bulunuyim.

Anilbeyxx

Üye
1 Tem 2018
155
1
MIAMI KOKAIN
Allah rahmet eylesin. Hocam bir sorum olucak. Neden bir şehit ablasına botlu veya botsuz bir hesap hediye ediyorsunuzki? Bunun yerine daha çok oyalana bileceği veya zaman geçire bileceği birşey ala bilirsiniz.
İyi tanıyorsanız nelerden hoşlandığını isterseniz öm atın bende size tavsiyede bulunuyim.

butik kuracagım gelir sağlayacak krdşm o yönden

mustafavevo

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
375
1
`^TOKYO`^
Benim size tavsiyem ise asla hesap almamanızdır.
İlk e-postayla geri alma yöntemi mevcuttur.
Katiyyen önermiyorum.
Takipçi fiyat piyasası çok ucuzladı zaten. Takipçi basabilirsin gönül rahatlığı ile.

4PRO

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
745
1
MARS
Benim başıma geldi bu durum önce elinde fazladan hesabı veriyor sonra geri alıyor numaranı falan engelliyor yapma

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.