İnstagram 3.parti Siteler

MSH

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
270
0
İnstagram 3.parti Sitelere giriş yaptım ve takipci begeni işlerine bulaştım sonra pişman olup bıraktım ve kullanıcı adımı şifremi degitşirdim buna ragmen surekli olarak hesabıma telefon dogrulama kodu geliyor lütfen yardım edin sürekli sürekli kod geliyor ve bugta kaldı hesabım günde en az 7-8 defa geliyor dogrulama kodu. dogrulama sırasında hesabım kapalı kalıyor ve sorun burda tüm gerçek takipçilerim takipten çıkıyor. bilen bir kişi acil yardım etsin 1 haftadır bulamadım sorunu. iki faktorlu dogrulamayıda yaptım olmadı şifreyi kullanıcı adını degiştirdim olmadı

ivanwasilevic

Uzman üye
29 Eki 2018
1,014
11
Tahmin Et
Merhaba, hesap ayarlarından telefon numaranızın olduğu bölümü silin ve e-posta bölümüne gerçek bir e-posta adresi yazın.Daha sonra kaydedin telefonunuza artık doğrulama mesajı gelmeyecektir.

MSH

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
270
0
Merhaba, hesap ayarlarından telefon numaranızın olduğu bölümü silin ve e-posta bölümüne gerçek bir e-posta adresi yazın.Daha sonra kaydedin telefonunuza artık doğrulama mesajı gelmeyecektir.

telefon numarasını tamamen kaldırdıdıgım da bile kod geliyor ve yeni telefon numarası istiyor ve hangi telefon yazıldıysa o telefona kod gelmeye devam ediyor kurtulamadım bir türlü

MSH

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
270
0
Telefonu onayladıktan sonra e-posta adresini, kullanıcı adını ve telefon numarasını değiştirip e-posta adresini onaylayın. İşlemleri yaptıktan sonra hesabı 1-2 günlüğüne dondurun. İnşallah sorun çözülür.

hesap dondurmalar haftada 1 kere geçerliymiş sanırım ben web üzerinden instagrama girip dondurmaya çalıştıgım sıraca adblock uygulaması açık oldugu için hata verdi ve kapatıp tekrar denedigimde haftalık 1 kere olan hakkım silinmiş ve bana 1 hafta bekleyin hatası verdi. hesabımı da donduramıyorum yokmu bu olay başına gelen başka forumda çok zor durumdayım :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.