Instagram account generator

Darkpaw

Katılımcı Üye
10 Ağu 2011
386
5
Dubai
bir bot kodluyorum ve proxy kullanıyorum. python ile seleniumdan temel bir kayıt botu yazdım, temp mailden onaylatıyorum. Fakat instagram hesabı açtırsa da direkt onaya düşürüyor ve hesap askıya alınıyor.
Kullandığım selenium chrome options parametreleri: incognito, user-agent, new profile, default_lang vs...
Bunu nasıl geçerim? Proxylerin hepsi çalışıyor ve farklı lokasyonlar.

TOMMYŞH

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
449
1
164
Turan
Yazdığın kodlar instagrama girince doğrulamadan kaldıkları için instagram o hesabı askıya alıyor,bunu engelleyebilirsin ama nasıl olduğu hakkında fikrim yok maalesef.

BaşbuğBey

Katılımcı Üye
5 Nis 2022
289
113
Anıtkabir
O senin botunla ilgili bişey değil Temp Mail ile hesap açıp takipçi satıyolar ,İnstagram ise bu hesapları artık siliyo ya da Temp Mail ile hesap açılmasına izin vermiyor önerim git 10 tane Mail aç hem daha güvenli olur hesapları kurtarırken

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
4
519
Righteous Side of Hell
Hesaplar direkt olarak mı askıya alınıyor yoksa biraz bekliyor mu? Eğer hesap oluşturulduktan sonra biraz zamanın olursa fotoğraf ekle, bir kaç belli kişiyi takip et postlarını beğen yorum yap. Bir ihtimalde olsa atlatırsı doğrulamayı.

Darkpaw

Katılımcı Üye
10 Ağu 2011
386
5
Dubai
Teşekkürler cevaplar için
Onay kodunu çekip onay düğmesine basınca bekliyor bir süre, sonra hesap oluşturulurken bir hata oluştu diyor ve instagram loginden bilgilerle girdiğimde direkt askıya alınıyor. Hesaba giremiyorum yani.

Tempmail popüler bir site değil. Daha özel bir yer kullanıyorum, onla alakalı olduğunu düşünmüyorum, sonuçta gmaile de sınırsız izin vereceğini sanmıyorum.

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,746
38
2,569
Wrong Side Of Heaven
Onay kodunu çekip onay düğmesine basınca bekliyor bir süre, sonra hesap oluşturulurken bir hata oluştu diyor ve instagram loginden bilgilerle girdiğimde direkt askıya alınıyor. Hesaba giremiyorum yani.

Tempmail popüler bir site değil. Daha özel bir yer kullanıyorum, onla alakalı olduğunu düşünmüyorum, sonuçta gmaile de sınırsız izin vereceğini sanmıyorum.
selenium üzerinden bu tip işlemler yaptığınızda genelde bu tip siteler sizin programınızın gerçek bir kişi olmadığını algılar ve hesap açmayı engeller.

bunun önüne geçmek için çeşitli apileri kullanabilirsiniz.
hem işlemleriniz daha hızlı olur hem de daha güvenli.

ya da en basitinden işlemleri hızlı hızlı yaptırmak yerine her 2-3 komutta bir 1-2 saniye thread verebilirsiniz.

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
4
519
Righteous Side of Hell

Her ne kadar popüler olmasa da intagram farkına varmış olabilir. Birde şu siteyi dene.

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
3
248
21
Kali Linux
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

İnstagram Bunun Önüne Geçiyor Malesef
Zamanında Ben Açmıştım Ama Hesapların Hepsi Kapandı -_-

UNUTMAKİ BİR YARDIM UZAĞINDAYIZ :)

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ MODERATÖR ASİSTAN █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
4
519
Righteous Side of Hell
başarabilen yok mu acaba. Bir yerde gpu sıcaklığını felan değiştirenleri duymuştum.
Mutlaka bir şekilde bypass ediliyordur. Araştırma ile illaki bir çözüm yolu bulunur. Araştırmaya başladım ben de ama Seleniumla biraz zor gibi duruyor. Instagram otomasyon olduğunu anlıyor çünkü. Request methodunu araştırmaya başladım belki çıkar bir şeyler.

Darkpaw

Katılımcı Üye
10 Ağu 2011
386
5
Dubai
Mutlaka bir şekilde bypass ediliyordur. Araştırma ile illaki bir çözüm yolu bulunur. Araştırmaya başladım ben de ama Seleniumla biraz zor gibi duruyor. Instagram otomasyon olduğunu anlıyor çünkü. Request methodunu araştırmaya başladım belki çıkar bir şeyler.
Haberdar edersiniz hocam. Bir de proxylerin önceden kullanılması ile alakalı olabilir. Daha önceden ipv6 olan bir ip ile açmıştım. Ama onu da port olarak sattıkları için işe yaramıyor. Port farklı ip gibi algılanmayıp shadow ban a düşüyor.

'Crew

Üye
27 Nis 2020
118
26
USA
bir bot kodluyorum ve proxy kullanıyorum. python ile seleniumdan temel bir kayıt botu yazdım, temp mailden onaylatıyorum. Fakat instagram hesabı açtırsa da direkt onaya düşürüyor ve hesap askıya alınıyor.
Kullandığım selenium chrome options parametreleri: incognito, user-agent, new profile, default_lang vs...
Bunu nasıl geçerim? Proxylerin hepsi çalışıyor ve farklı lokasyonlar.
Söylediğiniz userlist eskiden çalışıyordu, fakat Instagram birkaç yıldır bu bot olayının farkındaydı ve çok sağlam güvenlik önlemleri almaya başladı bu konuda. Bu yüzden userlist açarken hem e-posta doğrulaması hem de telefon doğrulaması gerekecek. Sadece e-posta olsa yine iyi, temp mail sitelerinden alıp açılırdı hesap ama bir yerden sonra e-postaları da kabul etmeyecek, telefon doğrulamaları isteyecek ve temp phone diye bir şey olmadığı için güvenlik bölümünde takılacak ve binlerce hesap açılmayacak. Ben de bir süredir bu sorunu nasıl aşarım diye düşünüyorum ama bir çözüm bulamadım. Yeni ve sağlam bir açık bulabilirsek, Bot account generator oluşturup bir sürü hesabı tekrar açabilir ve olabildiğince bot atabiliriz hesaba.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.