Instagram adına kurumsal fake mesaj

mevloo

Yeni üye
3 Nis 2016
11
0
Öncelık Ile Herkese Selamun Aleykum Arkdaşlar Uzun Zamandır Aradığım Şey Başıma Geldi ! Yani Ben Yaklaşık 1 Bucuk Aydır Bu Kurumsal Mesajı Nasıl Atarım Dıye Arar Iken Adam Rahatlık Ile Numaramı Bulup Bana Mesaj Atıyor. İnstagram Uzerinde Organık 70k Sayfam Mevcut Onu Çalmak İçin Attı Buyuk Bır Ihtımalle Ama Bır An Lınkı Gorunce Dedim Vay Be. Saygılı Turk Hack Team Forum Uyelerı Kardeşlerim Eğer Böyle Fake Kurumsal Mesaj Atan Bır Sıte Bılıyor Isenız Bızler Ile Paylasır Mısınız Rıca Edıyorum 1 Bucuk Aydır Arıyorum ... Saygıla Iyı Pazarlar
oObzB9.png

lOMznr.jpg

76l89L.png

PlyE8d.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
B043 Bu kod sıralamaya göre gönderilen sayıdır hangi arkadaş yaptı ise artık kendi ismini kaydetmiş o veya google playde fake sms programları ile kendine göndermiş B043 Kodundan anlaşılıyor 2 gelen smsde B043 farklı olması lazımdı

mevloo

Yeni üye
3 Nis 2016
11
0
kullanıyorum orada da aynı. Ve evet kesin atıyorsundur. :)
lOMLjE.png

Birşey diyeyim ayrıyetten o gelen bir mesaj ve ben bu başlık altında kurumsal nasıl mesaj atarız dıye bır soru sormuşum yani demek ıstedıgım bu goruntuyu paylasman sadece bir saçmalık hala boş yapıyorsun yaşın en fazla 18 cidden anlatmak ıstedıgım ıle anlama teorın arasında dunya kadar fark var kitap oku kardeşim kitap

Clousy

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
323
0
B043 Bu kod sıralamaya göre gönderilen sayıdır hangi arkadaş yaptı ise artık kendi ismini kaydetmiş o veya google playde fake sms programları ile kendine göndermiş B043 Kodundan anlaşılıyor 2 gelen smsde B043 farklı olması lazımdı
Hocam adam sms'i kendi sahte yolluyor ya inandırıcılık açısından instagram mesajını inceleyip o mesajı atmıştır. Yani kodu sosyal mühendislik yapanın ta kendisi yazmıştır bence.

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Hocam adam sms'i kendi sahte yolluyor ya inandırıcılık açısından instagram mesajını inceleyip o mesajı atmıştır. Yani kodu sosyal mühendislik yapanın ta kendisi yazmıştır bence.

yani şöyle bişi örnek veriyorum ben birini kandırcam birine sahte sms atmak yerine kendime hazırlip kendimi kandırmaya çalışıom böyle birşey çıkıyor ortaya .D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.