Instagram API ile kullanıcı adından şifre bulmak mümkün mü acaba?

fyxfxvyf

Yeni üye
3 Ara 2023
7
5
Abiler bu işte biraz yeniyim Instagram API'dan data çekerek kullanıcı adından şifre bulmak mümkün mü?
Mümkünse yardımcı olur musun?
Şimdiden teşekkürler 🙏🏻

Saga_1268

Yeni üye
23 Eyl 2023
28
10
Abiler bu işte biraz yeniyim Instagram API'dan data çekerek kullanıcı adından şifre bulmak mümkün mü?
Şimdiden teşekkürler 🙏🏻

Şimdiden teşekkürler 🙏🏻
Instegram veri tabanına sızarım diyorsan neden olmasın

fyxfxvyf

Yeni üye
3 Ara 2023
7
5
Niye ki vardı öyle bir program sonra sildim birdaha da bulamadım bunu tekrar yapabilir miyim diye sormuştum

Dostum API'den direkt şifre çekilebilse sence Ronaldo'nun instagram hesabını hala Ronaldo mu kullanıyor olurdu?
Adam belki çift doğrulama açtı?

SQL ile mümkün

silentman0142

Katılımcı Üye
29 Nis 2023
326
56
hocam instagram gibi büyük bir şirket sql açığı vereceğini sanmam. ayriyetten api ile kullanıcıların fotoğrafını bir hesaptaki iletişim kısmındaki bilgileri felan çekebilirsin kısacası program oluşturduğunda işini kolaylaştırır api. yani apiyi bir kullanıcı gibi düşünün veritabanına erişim veyahut bir hesabın şifresini alamazsanız.

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,347
860
anka.html
Yoo öyle bir program vardı ama dosyayı sildim ve artık bulamıyorum
madem öyle bir program var neden gelip sorusunu soruyorsun ?
Niye ki vardı öyle bir program sonra sildim birdaha da bulamadım bunu tekrar yapabilir miyim diye sormuştum

Adam belki çift doğrulama açtı?

SQL ile mümkün
SQL ile nasıl mümkün olacak ? sql injection demek istedin sanırım.
Çift doğrulama açtı demişsin dostum çok ironiksin :ROFLMAO:
Şimdiden teşekkürler 🙏🏻
bu düzeyde birisi için imkansız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.