İnstagram (apk) resim kalitesi düşük hatası, ne yapabilirim?

S0ftware

Katılımcı Üye
18 Nis 2019
262
0
Belarus
Uzun zamandir modlu instagram kullaniyorum indirdigimden beride hicbir sorun vs cikmadi. Ama noldu bilmiyorum son 1 aydir falan paylastigim videolarin ve fotograflarin kalitesi o kadar kotu ki full pixel pixel oluyor. Videolari gectim mesela
Normal dumduz sadece bir Fotograf paylastigim zaman sorun cikmiyor ama fotografa bir "GIF" ekledigim zaman yine kalitesi o kadar kotu oluyorki pixellerden fotograf gozukmuyor. GIF de bir yana artik Instagramdaki "MUSIC modu" varya ordan mesela bir sarki ekledigim zaman fotografin ustune, fotograf yine asiri pixel pixel oluyor. (NOT: fotografin kalitesiyle alakasi yok 100 pixel olsa bile storyde music ekleyince 20 pixel oluyor oyle yani)

Yani soyle ozetliyim kisaca: DUmduz bir fotograf STORY'e attigimde sorun olmuyor. Ama fotografa Instagramdan SARKI ekledigim zaman kalitesi asiri fazla dusuyor. Birde GIF ekleyince kalitesi asiri kotu oluyor bianda yine.. (video paylasinca da kalite cok kotu oluyor)
Sorum su: BU SORUNU Nasil duzeltebilirim. Bu konuda bilgili olanlar yardim etsin pls...Cok Onemli benm icin
(NOT: Baska bir Instagram kurdum yine denedim ondada aynisi oldu duzelmedi bilginize)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.