İnstagram Askı Süreci 'Leopic' / 17.05.2017

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhabalar,Nasılsınız?.

İnstagram son güncellemeden sonra "Hesabınız kısa bir süreliğine askıya aldı." Gibi bir hata mesajı ile karşılaşabilirsiniz. Ee nasıl geçicek bu bekliyecez mi? Beklerseniz en az 1 hafta sonra aktif olur. Beklemem ben hemen açılsın diyorsanız bu işlemi yaptıktan yaklaşık 12 saat içerisinde aktif olucaktır.

A-) Panellerden hesabınıza bot takipci yollamayın.
B-) Takip Limit sınırlarını aşmayın.
C-) 1 saate 30 kişiye dm göndermeyin.

A,B,C'yi uygularsanız bu askı önünüze çıkmaz. Lakin bu a,b,c'yi uygularsanız hesabınızın askıya alınması kaçınılmaz olucaktır,Emin olabillirsiniz. Lafı uzatmadan "Askıya Alınan hesaplar nasıl aktif edilir?"

"X Kişisi Hesabınız geçici olarak askıya alındı." Hatasını giriş yaparken instagrama aldınız. Mail adresinize giriş yapın. İnstagram hesabınızdaki mail adresi neyse ona giriş yapın. "Gelen Kutusu"nda İnstagram Askı Süreci Adında bir mail gelicektir. O maile tıklayın.

Kod:
"Mail'e ne cevap vericeğiz?":

Merhaba İnstagram Ekibi.

Belirsiz bir neden ötürü hesabım geçici olarak askıya alındı. Bunun nedenini anlıyamadım. Lakin böyle bir hatanın bir daha asla meydana gelmesini istemiyorum. Her ne yaptıysam tekrar tekrarlanmamasına dair emin olabilirsiniz. Lütfen hesabımı tekrar aktif hale getiriniz.

Teşekkür Ederim.

"Yukarıdaki metini Gelen askı doğrultusundaki mail'e cevaplayın. 3 saat civarı bir süreden sonra mail gelicektir.

Kod:
Mail şu şekilde olucaktır;

Merhaba Leopic. Bu hatadan ötürü özür dileriz. Hata yaptığımızı düşünüyorsanız "Bir kağıda xxxxxx bu kodu el yazınız ile yazıp bize gönderiniz.

Bir kağıt alıyoruz. Kağıda Bize instagramın verdiği kodu yazıp kağıt ile selfie çekiyoruz. Ve "Merhaba Leopic. Bu hatadan ötürü özür dileriz. Hata yaptığımızı düşünüyorsanız "Bir kağıda xxxxxx bu kodu el yazınız ile yazıp bize gönderiniz." Bu maile cevap veriyoruz. Az önce kağıt ile selfie çekmiştiniz ya onu bu maile gönderip cevaplıyorsunuz.

12 saat sonra "Hesabınız Aktif edildi,Bu hatadan dolayı özür dileriz." gibi bir mesaj gelicektir.

"Sorun yaşayanlar, Konu altında hatasını söylerse yardımcı olurum,konu bana aittir."

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.