Instagram başarısız giriş denemesi nasıl bulunur?

JustLookMe

Katılımcı Üye
6 Nis 2012
636
0
Nereye
merhaba arkadaşlar, benim bir sorum olacaktı.
Bugün instagramdan bana hesap doğrulama kodu geldi ben pek ciddiye almadım ama az önce instagramı açtığımda hesabımdan çıkış yapılmış durumdaydı, tekrar şifremle giriş yaptım hesapta herhangi bir sıkıntı yok şüpheli giriş uyarısı vs de gelmedi ama muhtemelen birileri şifremi sıfırlamaya çalışmış. Acaba instagramın başarısız giriş denemelerini görebileceğim bir sayfası var mıdır? Belli ki şifremi kırmaya çalışan kişi amatör, belki vpn falan da kullanmamıştır. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

BH80

Co Admin
24 Ocak 2016
554
197
-Türkistan-
Başarısız giriş denemelerinin kayıt edildiği bi kısım yok, senin hesaptan atılmanın onunla alakası olduğunu düşünmüyorum. Hesabına tanınmayın bir cihaz ve tanınmayan bir konumdan giriş yapıldığında ilk sana uyarı gelir bu girişi siz mi yaptınız diye. Yani korkacak bişey yok yine de için rahatlaması için şifreni birkez yenile keyfine bak.

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Merhabalar, öncelikle endişelenmenize gerek yok. İnstagram ayarlarından İki faktörlük kimlik doğrulamasını açtığınız zaman kimse çalamaz. Zaten şüpheli giriş denemesinin geldiği mesaja bakarak sahte script veya instagramdan gelen orijinal bir mailin olduğunu anlayabilirsiniz. Ve birisi sizin hesaba girmeye çalıştığında başarısız giriş denemesi kısmı yok isterseniz hesabınızı gizleyin ve DM'lerinizden gelen asılsız mesajlarada cevap vermeyin engel at gitsin. İyi günler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.