İnstagram baştan sona eğitim?

brk0215

Katılımcı Üye
21 Nis 2015
343
1
Herkeze selamlar saygıdeğer forum.İnstagram hesap ele gecirme,kapanan hesap acma,mavi tik onayı alma baştan sona eğitim almak istiyorum bu konuda bilgisi pir olan veya pir tandığı olan varsa yorum üzerinden yardımcı olabilirmi.Teşekkürler.

Narisca

Katılımcı Üye
11 Mar 2021
421
198
Londra
Selamlar, iyi günler.

Bu tür bilgileri Youtube & Google platformlarında araştırarak bulabilirsiniz fakat hiç birinden kesin sonuç alamazsınız. Size bazı konuları açıklayayım.

Mavi Tik = İnstagram'da Mavi Tik alabilmek için diğer Sosyal Platformlar'da doğrulanmış bir hesabınız olması gerekiyor. Örneğin Youtube'de doğrulanmış bir hesabınız olması gerekiyor, bazen bu bile yetersiz kalıyor bunun içinse adınıza açılmış 4-5 fake hesap ile doğrulatabiliyorsunuz fakat başka bir platformda doğrulanmış hesap şart. Başka bir türle alma yöntemi iste bir şirketle anlaşmaktır, google'de detaylı bilgileri var araştırırsanız aradığınız cevabı bulabilirsiniz.

Hesap Kapatma vb. = Bu tür işlemler tamamen şansa dayalı aslında, eğer elinizde 2010-2013 tarihlerinden kalma hesaplar mevcutsa ve takipçiniz kapatmak istediğiniz hesaptan fazlaysa ve o hesap yeni açıldıysa örneğin 3 yıl önce vb. bildirerek kapatabilirsiniz ama kesin sonuç alamazsınız. Herhangi bir yüzde belirtmek kesin olmaz ama sonuçlar bazen onaylı olabiliyor.

Hesap Ele Geçirme = Sosyal Medya'da hesap ele geçirmek biraz zor birşeydir fakat SM (Sosyal Mühendislik) ile bunuda başarabilirsin.

Anarchey

Yeni üye
20 Nis 2021
41
2
Washington,
Merhaba,

Öncelikle bu tür eğitim setleri aldığınız da bir faydasını göremeyeceksiniz çünkü instgram algoritması sürekli değişen bir şey olduğu için kendi methodlarınızı kendiniz bulmanızı tavsiye ederim.

Nasıl bulucam ?
Binbir çeşit yolu var, öncelikle sağlam VPN NordVpn tercihimdir herhangi bir ülkeye bağlanıyorsunuz ve instgram forumu atıyorsunuz, hesap kapanmadı mı ? Başka bir ülkeye bağlanıyorsunuz ve tekrar başka forumlara bakıyorsunuz. Ben instgram Methodlarım böyle buluyordum.

Hesap açma olayı ise İnstagram 38 formunu düzgünce gönderdiğinizde hesap açılacaktır.

Mavi tik için ise medya desteği lazım, medya desteği de kolay birşey değil.

Saygılar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.