İnstagram/ BİR TIKLA BÜTÜN TAKİP ETTİKLERİNİZİ SİLİN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barisylmz533

Katılımcı Üye
29 Şub 2016
349
0
İstanbul
İnstagram'da hesabınız havuz sistemine düşmüş olabilir. Çoğu kişiyi takip ediyor olabilirsiniz. Elle herkesi takipten çıkmak sizi yormuş olabilir.

"10 dakikada bu sorunu kökünden çözeceğiz."

Gereken andorid programlar:

1. Cleaner (İnstagram takip ettiklerimizi silmek için)
2. Lucky Patcher (Cleaner uygulamasını cracklemek için)

Cleaner Uygulaması

Bu program normalde ücretli, ama biz 2. programımız ile cracklicez. İlk önce programımızı "Google Play Store" dan indiriyoruz. Sonra açıyoruz ve instagram id şifre ile giriş yapıyoruz.
(Kendim 3-4 aydır kullanıyorum, bol takipçim var hiçbir türlü sıkıntı vs. görmedim, önerdiğim için yazıyorum zaten)
3v4XAA.png

Lucky Patcher (Crack'lemek için)

Bu kuracağımız uygulama bütün uygulamaları cracklemek için yapılmıştır. Normalde Root'lu telefonlarda çalışır ama Cleaner için telefona root gerekmez.

Program Google Play Store'da yok nedenini anlamışsınızdır zaten. Aşağıya indirme linkini koyacağım. İndirirsiniz.

https://lucky-patcher.tr.uptodown.com/android

Gelelim Crackleme işine...
1.Cleaner uygulamasına girip instagram ile giriş yapmıştık.

2.Lucky Patcher uygulamasını açıyoruz.. Orada bütün uygulamaları göreceksiniz. Clenar'ı bulun, tıklayın ardından düzenle seçeneğine tıklayın.

3. Bir sürü seçenek göreceksiniz. "Satın-alma ve lisans yamaları" seçeneğine tıklayın. Çıkan seçeneklerde ilk iki kutucuk dolu olacak ve uygulaya basacağız.

4. Ekranı ellemeyin, uygulama işlemi gerçekleşsin. Gerçekleştikten sonra .apk'sı kurulacak. Eski cleaner programını kaldırıp Lucky Patcherle yapmış olduğumuz uygulamayı kuruyoruz ve sınırsız takiplerden çıkabiliyoruz.

EK OLARAK:
Herşeyi tamamladıktan sonra Cleaner uygulamasını açtıktan sonra alt tarafta seçeneklerinizin olduğunu göreceksiniz. Dilerseniz likeladığınız bütün herşeyi silebilir takipçilerinizi çıkarabilir yada bütün takipçilerinizi silebilirsiniz.

Hepsini tek tek seçmeyin Following kısmına gelin, sağ üst köşeden Setting kısmına tıklayıp Select All butonuna tıklayın ve sonrasında Unfollow'a tıklayın.

Bugünkü konumuz bu kadardır eğer işinize yaradıysa bir teşekkürü çok görmeyin. Sağolun Varolun...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Bende Kullanmaktayım. %100 sorunsuz bir şekilde çalışıyor root gerektirmez.

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Link Kısaltmak Yasaktır Bilginize Ayrıca Virüs Total Eklemeyide Unutmayınız

slayer04

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
540
0
luch packer 6.4.4 ü kulanıyorum senin dediğin seçenek olmuyor sen hangi sürümünü kulanıyorsun

fanatic.ahmet

Yeni üye
8 Ağu 2009
13
0
500 Kişi falan çıkarttım toplam şuan çıkartamıyorum 4bin kişi falan kaldı instagram sınır koyuyor sanırım.

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
Iphone için rehber silmek zulümdür bilirsiniz bu tarz bi uygulama edinmiştim toplu yada seçerek rehber silmeye yarayan neyse işimi hallettim ertesi gün tüm rehberim ortadan kaybolmuştu .
Bu programında böyle yan etkileri var mı deneyen arkadaşlar aydınlatabilirler mi acaba ?
Örneğin takip ettiklerimizden kurtulmaya çalışırken takipçilerden de olmayalım durduk yere ?

barisylmz533

Katılımcı Üye
29 Şub 2016
349
0
İstanbul
yaklaşık 3 aydır kullanıyorum diyorum arkadaşlar sıkıntı çıkacağını sanmıyorum dondurdum instagramımı yoksa verirdim ismimi bakıp görürdünüz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.