Instagram Brute Force toolu ve wordlist önerisi

JagWhite

Yeni üye
17 Eki 2020
5
0
Merhaba. Kali Linux için işe yarayan, güncel bir Brute Force aracı önerir misiniz? Ayrıca Türkçe Wordlist de paylaşabilirseniz süper olur.

Son düzenleme:

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
972
84
Dostum Wordlist Konusunda Türkçe Bulman Çok Zor Ancak İnternette 10 Milyon Şifreden Oluşan Worlist Bulunmakta.Onu Önerebilirim Çünkü Genel Olarak Yazılabilecek Şifreleri İçinde Barındırabiliyor.Mesela içinde 1 den 9 a Kadar Olan Şifre Kombinasyonları gibi Çoğu Şifreler de Var.Benim Tavsiyem Önce Bu Listeyi Dene.Eğer Bulamazsa Şifre Büyük İhtimalle Hedefin Adı,Tc ,Nosu Veya Tel nosu Olabilir.Bu Yüzden Bu Liste Sonuç Vermezse Kişiye Özel Wordlist Oluşturmayı Denemeni Tavsiye Ederim.

SilverBladeTR

Yeni üye
28 Kas 2020
10
3
Türkiye

JagWhite

Yeni üye
17 Eki 2020
5
0

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ
Wordlist cupp öneririm ama kendin de txt belgesinin içine bir şeyler kat tabiki.
Az önce senin için denedim ve güncel bir brute force aracı buldum çalışıyor içime kendi şifremi koydum ve buldu aslında.
https://github.com/0xfff0800/Brute-force-Instagram-2020
Burada araç burdan kodu alıp yükleyip çalıştıracaksın. çalıştırmak için önce sudo su yapıp root ol. Sonrasında python3 insTof4.py komutu ile çalışıyor dostum. Sonrasında username gireceksin. Sonra oluşturduğun wordlisti alıp terminal e sürükleyeceksin veya kendin olduğu dizini de girebilirsin. İyi forumlar

Abibunebu?

Yeni üye
11 Mar 2023
1
0
Wordlist cupp öneririm ama kendin de txt belgesinin içine bir şeyler kat tabiki.
Az önce senin için denedim ve güncel bir brute force aracı buldum çalışıyor içime kendi şifremi koydum ve buldu aslında.
GitHub - 0xfff0800/Brute-force-Instagram-2022: Brute force Instagram 2022 insTof 8.1v
Burada araç burdan kodu alıp yükleyip çalıştıracaksın. çalıştırmak için önce sudo su yapıp root ol. Sonrasında python3 insTof4.py komutu ile çalışıyor dostum. Sonrasında username gireceksin. Sonra oluşturduğun wordlisti alıp terminal e sürükleyeceksin veya kendin olduğu dizini de girebilirsin. İyi forumlar

GitHub - 0xfff0800/Brute-force-Instagram-2022: Brute force Instagram 2022 insTof 8.1v
Hocam Wordlisti Verebilir misin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.