İnstagram Bruteforce

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Herkese merhaba. Bugün sizlere bir instagram hesabına nasıl bruteforce yapılacağını anlatıcam. Umarım yararlı olur.

Öncelikle linux terminalimize şu kodu yazıyoruz:

Kod:
git clone https://github.com/Bitwise-01/Instagram-

İndiirdikten sonra indirdiği konuma geçiş yapalım.

Kod:
cd Instagram-

Sonra programın çalışması için bazı şeyleri indirmesi lazım. Bu şeyleri indirmek için şu kod girelim:

Kod:
pip3 install -r requirements.txt

İndirme işlemi bittikten sonra artık programız hazır. Programı çalıştırmak için şu kodu girelim:

Kod:
python3 instagram.py <saldırı yapılacak kullanıcı adı>  <wordlist adı>

Komutu çalıştırdıktan sonra program bu şifreleri deniyor ve en son şifreyi buluyor.

fbN4NR.png

Yardımcı olabildiysem teşekkür butouna basabilirsiiz...
icon7.gif

Not: Program bana ait değil alıntıdır.
Not: Yaptığınız işlerden ben yada türkhackteam sorumlu değildir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Qcoder

Üye
28 Kas 2020
108
1
Denedim çalışıyor fakat uzun wordlisterde proxy listesi yeter mi bilmiyorum TOR içeren bir proje paylaşsaydınız daha kullanışlı olabilirdi.

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Son düzenleme:

crazylammer

Yeni üye
14 May 2020
34
2
hocam elinize sağlık ama instagram brute forceları engelliyor diye duydum ben denedim çünkü daha önce bu toolu

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,649
175
Shawty
Bununla hesap mı çalınıyor pek bilgim yok da

Evet, deneme yanılma yoluyla bulmaya çalışır. Pek işe yarayacağını sanmam instagram bunun için birsürü önlem almıştır zaten. Wordlistlerde şifrenin bulunma olasılığıda çok çok düşük bir ihtimal.

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Hocam benim attığım şifreleri deneme yanılma yoluyla buuyor. Proxy kullandığı için İP'den engelleyemiyor instagram. Bir bakın isterseniz.

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,649
175
Shawty
Hocam benim attığım şifreleri deneme yanılma yoluyla buuyor. Proxy kullandığı için İP'den engelleyemiyor instagram. Bir bakın isterseniz.

Muhtemelen kendi hesabın veya deneme için açılmış bir hesap, bir başkasına ait wordlist oluştursam bile uzun süreceğinden proxy kullanmak bir çare olmayacaktır. Kendi hesap şifremi 1000. satıra ekledim, bulamadı.

Son düzenleme:

alcheri

Yeni üye
6 Ara 2020
6
0
Öncelikle Azərbaycandan Selam hocam,ben wordlist kullanırken 10 GB falan oluyor normal mı?bide ben diyelim ki hazirladim 10GB wordlist hazır olmasi ichin 10 Gb mobil internet mi gidicek?

Shimdi bununla öylece wordlist hazirladim ichinde doğru shifre var kendi hesabimda denicem olucak mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kloys

Üye
2 Nis 2020
124
0
Merhaba,
Hocam öncelikle elinize sağlık genelde termux üzerine yazılan toollar birkaç hafta içinde işlevini yitiriyor yada ben bunlarla karşılaşıyorum yinede güzel bir tool geliştirilebilir başarılarınızın devamını dilerim.

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Muhtemelen kendi hesabın veya deneme için açılmış bir hesap, bir başkasına ait wordlist oluştursam bile uzun süreceğinden proxy kullanmak bir çare olmayacaktır. Kendi hesap şifremi 1000. satıra ekledim, bulamadı.
Doğrudur hocam. Evet bende denedim siz yazınca 25' denemeden sonra çok yavaş gidiyor proxy yetmiyor galiba. Ama geçen uyumadan önce başlattım sabaha kadar çok fazla şifre denemişti.

Yeni başlayanlar için güzel bir konu olmuş eline sağlık...
Teşekkür ederim hocam.

Öncelikle Azərbaycandan Selam hocam,ben wordlist kullanırken 10 GB falan oluyor normal mı?bide ben diyelim ki hazirladim 10GB wordlist hazır olmasi ichin 10 Gb mobil internet mi gidicek?

Shimdi bununla öylece wordlist hazirladim ichinde doğru shifre var kendi hesabimda denicem olucak mi?
Hocam eğer wordlist 10 GB falansa yıl bile alabillir. Mobil internetin gitme sorusuna gelirsek. Hocam 10 GB wordlist varsa 10 GB'tan fazlada gidebilir az da gidebilir.
Ama denemediğim için bilmiyorum.

Merhaba,
Hocam öncelikle elinize sağlık genelde termux üzerine yazılan toollar birkaç hafta içinde işlevini yitiriyor yada ben bunlarla karşılaşıyorum yinede güzel bir tool geliştirilebilir başarılarınızın devamını dilerim.
Çok doğru hocam bu tool'u bulana kadar 10-20 tane farklı tool denedim.
icon7.gif

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.