İnstagram çalınan Hesap

SAEPX

Katılımcı Üye
14 May 2016
405
2
Hesabımın biri şu instagramda storiylerde banka dekontu paylaşıp ben yaptım oldu diyenler tarafından çalındı şifremi unuttum kısmını bloke etmişler şifre yenileme yapamıyorum numaram ve mail adresim hayla kayıtlı instagramda nasıl alabilirim yol önerecek var mı?

SAEPX

Katılımcı Üye
14 May 2016
405
2
Fayda etmiyor bloke devam ediyor bi kaç dakika bekleyin diyip duruyor başka yöntemle denediğimdede yedek kod istiyor o da elde mevcut değil

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,608
3
426
KATO DAĞI
instagram support ile iletişime geçin instagram@support yazarsanız googlede çıkar ingilizce bir şekilde kendinizi izah edin yardımcı olacaktır + olarak hesabı rahat bırakmayın sürekli kurtarma postası sms vb şeyler isteyin o süreçlerdede instagram support ile iletişime geçin alırsınız hesabınızı.

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,579
17
1,644
Green/Moderasyon
Hesabımın biri şu instagramda storiylerde banka dekontu paylaşıp ben yaptım oldu diyenler tarafından çalındı şifremi unuttum kısmını bloke etmişler şifre yenileme yapamıyorum numaram ve mail adresim hayla kayıtlı instagramda nasıl alabilirim yol önerecek var mı?
İnstagram hesabını oluşturduğun cihaz ile vpn kullanmadan instagram support'a ticket at mutlaka geri alabileceksin. Sen hesabın sahibi olduğunu kanıtlayana kadar hesap bloke edilmiş olucak kimse kullanamıcak.

SAEPX

Katılımcı Üye
14 May 2016
405
2
Peki bu parayla geri alanlar nasıl alıyor hesabı şuan o yönteme başvuruldu ve şahıs anında hesabı geri aldı supportla felan iletişime geçmeden direk aldı mantığı nedir bunun

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,115
23
348
Peki bu parayla geri alanlar nasıl alıyor hesabı şuan o yönteme başvuruldu ve şahıs anında hesabı geri aldı supportla felan iletişime geçmeden direk aldı mantığı nedir bunun
Merhaba Merak ettiğin konuyu memnuniyet ile açıklayayım,
Ücret Karşılığı Hesap kurtarabilenlerin en büyük özelliği kurumsal bir şirket veya kurumsal bir şirkette personel olması sosyal platformlar kurumsal şirketlerin destek taleplerine her zaman öncelik tanımışlardır hele ki günümüzde bu iyice kolaylaştı çünkü artık her bir sosyal platformun Türkiye Cumhuriyeti temsilcisi var onunla iletişime geçiliyor kısa sürede hesap kurtarılıyor :)

kendine çok iyi bak iyi forumlarr ^^

SAEPX

Katılımcı Üye
14 May 2016
405
2
Merhaba Merak ettiğin konuyu memnuniyet ile açıklayayım,
Ücret Karşılığı Hesap kurtarabilenlerin en büyük özelliği kurumsal bir şirket veya kurumsal bir şirkette personel olması sosyal platformlar kurumsal şirketlerin destek taleplerine her zaman öncelik tanımışlardır hele ki günümüzde bu iyice kolaylaştı çünkü artık her bir sosyal platformun Türkiye Cumhuriyeti temsilcisi var onunla iletişime geçiliyor kısa sürede hesap kurtarılıyor :)

kendine çok iyi bak iyi forumlarr ^^
Türkiye temsilcilerinin isimleri ve km oldukları neden bilinmiyor? Hiç Bi türlü iletişim bilgileride görünmüyor

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,115
23
348
Peki bu hesabı ucretli geri alan kişiler o zaman mail yoluyla itribata geçip alıyorlar ama mailin kurumsal oldugunu nasıl anlıyorlar
kurumsal mail (domain) adresleri ile mesela örnek vermek gerekirse türkhackteam kurumsal bir şirket varsayalım [email protected] adlı özel mail adresleri bulunuyor.
Domainde kendi ismini kullanmayan şirketler ise @info.com'u tercih ediyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.