Instagram Çalma Linki Nasıl Hazırlanır?

Nebuz

Yeni üye
21 Şub 2022
13
4
Önceden instagram hesabı nasıl çalınır diye sormuştum ama ben bir yöntem seçtim onu soracağım. Misal sahte bir link hazırladım bu linki kurbanıma gönderdim. Kurbanım bu linke tıkladı ve tak diye hesap çalındı, hiç bir form doldurmadan. İşte o linki nasıl hazırlayabilirim?

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,816
31
MyKrallife
Önceden instagram hesabı nasıl çalınır diye sormuştum ama ben bir yöntem seçtim onu soracağım. Misal sahte bir link hazırladım bu linki kurbanıma gönderdim. Kurbanım bu linke tıkladı ve tak diye hesap çalındı, hiç bir form doldurmadan. İşte o linki nasıl hazırlayabilirim?
Öyle bir link olması imkansız ancak form doldurması veya pass stealer virüsü yedirmeyiz gerekir. Konularınız yardım merkezine açmaya özen gösterin.

n0rkeyysx

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
297
148
Öyle bir link olması imkansız ancak form doldurması veya pass stealer virüsü yedirmeyiz gerekir. Konularınız yardım merkezine açmaya özen gösterin.
Sanal alemde hiç bir zaman imkansız diye bir şey yoktur, her şey yapılabilir. Şuana kadar ne yapılmaz dediysem yapıldi onun için imkansız diye bir şey hiç bir zaman yoktur.

Oneclick attacklarda oldukça mümkündür siteye bir malware düzeneği yaparsınız linke giriş olduğu an düzenek devreye girer ve cihaza erişim sağlanır.

Bu işlem için kendi bulduğum teknikler var ve yeterince işe yarıyor reverse shell ayarlayıp crypt ediyorum cihazda çalışıyor.

Bu tekniklerle binlerce kişinin banka hesap bilgilerine erişim yapılıyor, en çok bitcoin hesaplarının hacklenmesi için kullanılıyor.

Ve kullanan sayısıda baya yüksektir.

Ha evet zor bir durumdur yapması yönünden ancak imkansız değilir.

Nedendir bilinmex bu tarz saldırılar hakkında google neredeyse hiç bir bilgi bulunmuyor ancak google yerine faklı yerlerde arama yapılınca bu tarz tekniklerin var olduğunu görebiliyoruz.

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
html ile bir form yaz ama forumda action kısmı instagramın şifre değiştirme linki olsun sonrası ise isteyin şifreyi o source submit yapmak bir tanede body etiketi ile yazı yaz.
server 500 error gibi zaten normal adam öğeyi denetle diyip kodları okumaz :)
html form hazırlama ile ilgili aşağıdaki linkten bilgi alabilirsin :) ama unutma instagram tarayıcıda açık olmalı uygulamada değil ve giriş yapılmış olmalı.

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,142
210
Sanal alemde hiç bir zaman imkansız diye bir şey yoktur, her şey yapılabilir. Şuana kadar ne yapılmaz dediysem yapıldi onun için imkansız diye bir şey hiç bir zaman yoktur.

Oneclick attacklarda oldukça mümkündür siteye bir malware düzeneği yaparsınız linke giriş olduğu an düzenek devreye girer ve cihaza erişim sağlanır.

Bu işlem için kendi bulduğum teknikler var ve yeterince işe yarıyor reverse shell ayarlayıp crypt ediyorum cihazda çalışıyor.

Bu tekniklerle binlerce kişinin banka hesap bilgilerine erişim yapılıyor, en çok bitcoin hesaplarının hacklenmesi için kullanılıyor.

Nedendir bilinmex bu tarz saldırılar hakkında google neredeyse hiç bir bilgi bulunmuyor ancak google yerine faklı yerlerde arama yapılınca bu tarz tekniklerin var olduğunu görebiliyoruz.
aynen kanka zero interaction açık buldun bunu da hiç bir güvenlik firmasına milyon dolarlara satmadın banka hesapları kripto cüzdanları falan düşürdün şu an 30 metre katamaran yatından turkhackteam'e girdin bize yazıyorsun :)

imkansız

wxi_club

Yeni üye
2 Şub 2022
36
7
Linke bastığı zaman hesabına giriyorsun falan öyle birşey yok ama linke keylogger yükle hedefe at bastığı zaman o kişinin cihazına kadar herşeye erişebilirsin
örneğin :
Hedef kişiyi ratladın diyelim o kişinin cihazına eriştin, hedef kişi instagrama girdiği zaman onun hesabı senin cihazında oturum açmış olur ama bu tür malware, keylogger vs vs oluşturman profesyonellik gerektirir

Son düzenleme:

n0rkeyysx

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
297
148
aynen kanka zero interaction açık buldun bunu da hiç bir güvenlik firmasına milyon dolarlara satmadın banka hesapları kripto cüzdanları falan düşürdün şu an 30 metre katamaran yatından turkhackteam'e girdin bize yazıyorsun :)
Yorumla bir bilgi sunmadan önce verilen bilgiyi okuman gerekiyor.

Çok alakasız bir cevap vermişsin çünkü onu bunu yaptım diyen yok.

Keza ortada yok o hesaba girdim, yok şu cüzdanı boşalttım diyen yok, ki bu zaten illegale giriyor ve THT'nin white hat bir topluluk olduğunu biliyoruz.

Orda yazan şey banka hesaplarına erişim yapılabiliyor ve evet yapılabilir cihaza bir malware soktuktan sonra banka hesapları gibi bilgilere erişilebiliyor. Buda olmaz demezsin herhalde.

Orda yazan bilgiye göre bu tarz bir saldırının mümkün olduğu ancak bunun zor olduğu yazıyor ve buda bir gerçek.

Eğer diyorsan bu mümkün değil biraz araştırma yapmanı öneririm geçmiştede bu tarz saldırı etkinlikleri düzenlendi.

Ayrıca günümüzde artık banka sistemlerinde dahi zeroday vulnerabilityler bulunuyor zaten açıksız bir sistemde yoktur.

Herkes bir kevin mitnick değil ancak herkes kendi boyutunda işler yapabilir.

Kendime göre bir tekniğim var diyorum ve açıkcası bu işte zaman geçiren herkesinde vardır, zamanla insanın gözüne bir detay illaki çarpıyor ve bununla ilgili aklında bir şey kurabiliyor. Iyi akşamlar.

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833

İlla malware veya virüs olması gerekmiyor site arka planda açık ise gizli forum yardımıyla saldırı yapılabiliyor. ama senin bahsettiğin yönetemede bakacağım web programlamayı sevmeyen birisiyim fakat bazen lazım olabiliyor.

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Google'a instagram fake sciript 2022 github şeklinde bir arama yapın. Daha sonra bir hosting ve domaine sahip olun. Satın alabilir veya ücretsiz bulabilirsiniz. Sonrasında scriptinizi aldığınız hosting içine kurun ve sitenizi açın. Daha sonra kişiyi sitenizin URL'sine yönlendirin, sitenizde fake instagram girişi olacak, hedef girdiğinde şifresi size düşecek.

'4KR3P

Katılımcı Üye
10 Şub 2022
254
182
Merhaba Nebuz

Bunun için kali linuxta ve Github'ta çeşitli araçlar mevcut. Kali linux kullanmıyosan eğer windows üzerinden google'a instagram script vs diye search yapıp çıkan konulara ve scriptlere göz atarsan sana faydalı olacaktır. :)

İyi Forumlar.

Sefa@

Yeni üye
27 Mar 2022
3
0

Reverse Shell onunne demek nail yapılıyor

TROJAN0

Yeni üye
10 Kas 2023
1
0
Benim bildiğim yöntem var ve fixlenmemiş bir şekilde spyz hacker grubunun yöntemidir ancak bunu buraya yazmam lisans haklar vb. De sıkıntı çıkarabilir şöyle söylimki internetten gram anlamayan biri 1 hafta araştırıp öğrense bu yöntemi yapabilir istek üzerine yöntemi buraya paylaşırım belki .

ScopeX

Üye
14 Ağu 2021
146
133
Onun Gözleri..
Tek bir linkle olsaydı bana göre şu an hepimizin hesabı elden ele dolaşıyordu..

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
985
624
Merhaba,
Bunun mümkün olmadığını düşünüyorum.
Ancak Phishing Saldırısı yapabilirsiniz. Yada linke tıkladığında virüs bulaştırabilirsiniz.

İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.