Çözüldü İnstagram Canlı Yayın (LİVE)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karamsarhay38

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
272
0
GİDİLİYOR
Arkadaşlar instaramda canlı yayın nasıl yapılır ? ss olarak atıp yardım edebilirmisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

OptimumTr

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
747
1
Teşkilat
Uygulamanız güncel ise Instagram ana ekranını sağa kaydırın karşınıza iki seçenek çıkacak .

CANLI ve NORMAL.
Canlı'ya geçiş yaparak yayın başlatabilirsiniz.

İyi Forumlar dilerim.

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Bende de ilk başta canlı yayın yktu dün akşam rootladım başka bi pprogrm için fark ettim ki canlı yayın özelliği gelmiş ama rootlamadan önce bakmadım belkide ondan oncede vardı denemeye değer :D

benim telefon da rootlu + cynogen rom yüklü. Rootla alakalı olduğunu sanmıyorum telefonu rootladıktan sonra güncelleme yapmış olabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.