Instagram cinsel içerikli hesap kapanması.

RasioN

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
452
0
Merhaba dostlar herkese iyi forumlar bir kaç ay önce fake hesabıma bir mesaj geldi hesabın 48 saat içerisinde kapanacak diye dm üzerinden , ciddiye almadım ve gerçekten de kapandı 10k 'ya yakın bir takipcisi var idi şu an kapanma nedenine bakıyorum cinsel içerikten ötürü kapanmış halbuki hiç bir cinsel içerik yok idi hesapta ne yaptıysam açamadım başına gelen veya açılmasında yardımcı rol oynayacak dostlar var ise minnettar olurum.

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
4
230
Loxcey Sixs
Merhaba dostlar herkese iyi forumlar bir kaç ay önce fake hesabıma bir mesaj geldi hesabın 48 saat içerisinde kapanacak diye dm üzerinden , ciddiye almadım ve gerçekten de kapandı 10k 'ya yakın bir takipcisi var idi şu an kapanma nedenine bakıyorum cinsel içerikten ötürü kapanmış halbuki hiç bir cinsel içerik yok idi hesapta ne yaptıysam açamadım başına gelen veya açılmasında yardımcı rol oynayacak dostlar var ise minnettar olurum.

instagram yardım merkezine başvur.

5 Tem 2019
97
1
birisi sizin hesabınıa spam saldırısı yapmış artık yapıcak birşey yok ama bunun içim instagram remi mail adreslerine veya telefon numaralarına bildirirsen belki yardımcı olabilirler hatta saldırıyı yapan hesapları ve kişiyide bulabilirler fakat bunun ola bileceğini sanmıyorum

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Görünüşe göre hesabınız kapatılmış. Kullanım Koşullarımıza uymayan Instagram hesaplarını kapatırız. Koşullarımızı ihlal eden eylemler şunlardır:

- Instagram'dan bir veya daha fazla uyarı alınmasına karşın yasak bir davranışı sürdürmek

- Taciz, reklam, tanıtım veya flört amaçlarıyla, diğer insanlarla istemedikleri halde iletişim kurmak veya diğer uygunsuz davranışlarda bulunmak

- Bir kişi veya kuruluşun kimliğine bürünmek veya bir kimliği bir başka şekilde yanlış temsil etmek

- Başkalarının haklarını ya da yasaları ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmak

- Kullanım Koşullarımızı ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmak

Bu kısma bir göz atınız:

https://help.instagram.com/contact/1...f=page_content

RasioN

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
452
0
dostlar Türkçe şekilde mi mail atmalıyım? bana örnek bir mesaj ayarlayabilecek bir arkadaş var mı hiç anlamıyorum çünkü bu işlerden yardımcı olursanız minnettar olurum

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
1
95
Gaziantep
dostlar Türkçe şekilde mi mail atmalıyım? bana örnek bir mesaj ayarlayabilecek bir arkadaş var mı hiç anlamıyorum çünkü bu işlerden yardımcı olursanız minnettar olurum

Merhaba,
Başınıza geleni okudum öncelikle geçmiş olsun.
Instagram ın her iki dilde de destek veren çalışanları var, Türkçe atarsanız Türk temsilci ilgilenir zaten.

RasioN

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
452
0
Çok teşekkür ederim,peki ne kadar sürede geri dönüş alırım bilginiz var mı acaba? benim için çok önemli bir hesap olmasa bu kadar çabalamam...

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya

Merhaba, eğer hesabını kapanma sebebini doğru bulmuyorsanız ve bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bunu bildirebilirsiniz. 59 formu adı verilen formu kullanmanız en doğrusu olacaktır. İyi forumlar.. :mahcup:

RasioN

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
452
0
O formu doldurdum dün akşam lakin hiç bir şekilde geri dönüş alamadım,kısa bir süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır mailinize tarzı bir yazı yazdı ama hiç bir şekilde dönüş olmadı ve hesap açılmadı.

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
Cinsellikten kapanan hesap açılmaz açanlarda para ile açıyor. Ayrıca biraz da şans işi. Bir kaç sene önce bana da aynısı olmuştu form atıp durmuştum açılmamıştı, bir süre sonra kendi kendine açıldı hesap :D

RasioN

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
452
0
Cinsellikten kapanan hesap açılmaz açanlarda para ile açıyor. Ayrıca biraz da şans işi. Bir kaç sene önce bana da aynısı olmuştu form atıp durmuştum açılmamıştı, bir süre sonra kendi kendine açıldı hesap :D

7-8 ay oluyor yaklaşık doldurmadığım form kalmadı dün akşam instagram'a mail attım ve hala bir dönüş yok umarım dönerler

arkadaşlar yaklaşık 48 saat oldu ve herhangi bir geri dönüş olmadı ve hesap hala kapalı bu durumda ne yapabiliriz?

dostlar yaklaşık 1 hafta oldu ve hala geri dönüş yok kimlik dahi attım açılmıyor ne yapılmalı bu durumda?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.