Çözüldü İnstagram da Açık Buldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peasold

Katılımcı Üye
2 Haz 2019
311
0
2 tane açtım bırı forum bırı ınstagram forum ıcın olanı bıldırdım ınstagram dada var onu da bıldırıcem dostum post kasmak nıye ısteyım herhangı bır ıhtıyacım yok zaten eskısı gıbı sıstem olsa en yuksek rutbe zaten olurdu kı oyle bırseye gerek yok ?

Hocam yazılım kurdu falan mısınız nasıl instagram da açık buldunuz ? eğer gerçekse ellerinize sağlık..Bence instagrama bildirin çok güzel bir para alabilirsiniz. işe bile alınırsınız eğer güzel bir açıksa.Hatta gidin açığı kullanın sonra denemek için yaptınızı söylesin ve instagrama bildirin böylelikle dikkatını daha kolay çekersiniz ve işe alınma olasılığınız büyük.

Ama ben olsaydım açığı değerlendirirdim :)

Bu arada forum dada açık bulmuşsun şaşırdım kaldım cidden.

12 Haz 2019
59
0
None
2 tane açtım bırı forum bırı ınstagram forum ıcın olanı bıldırdım ınstagram dada var onu da bıldırıcem dostum post kasmak nıye ısteyım herhangı bır ıhtıyacım yok zaten eskısı gıbı sıstem olsa en yuksek rutbe zaten olurdu kı oyle bırseye gerek yok ?
Yapabildiklerinize saygım sonsuz sadece yararlı konular yardım vb. dışında gereksiz geliyor bana dostum iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.