Çözüldü İnstagram Dm Atamıyorum

RamazanM

Yeni üye
4 Kas 2019
12
0
Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar benim bi domainim var bir sürü dm bastım 300 400 de 3 4 tane hesap düştü ama hesapları bir türlü geri aldılar nerde hata yaptığımı anladım ama çok geç kaldım. Ama şöyle bir sorun var artık instagram domaini attıgım metin veya her hangi bir şeyi otomatik engelliyor bunu kaldırabilir miyim ? düz site atsam bile topluluk kurallarımızı falan diye kısa bir yazı çıkıp tamam veya sorunu bildir yazıyor.

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Cevap: İnstagram Dm Basamıyorum

Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar benim bi domainim var bir sürü dm bastım 300 400 de 3 4 tane hesap düştü ama hesapları bir türlü geri aldılar nerde hata yaptığımı anladım ama çok geç kaldım. Ama şöyle bir sorun var artık instagram domaini attıgım metin veya her hangi bir şeyi otomatik engelliyor bunu kaldırabilir miyim ? düz site atsam bile topluluk kurallarımızı falan diye kısa bir yazı çıkıp tamam veya sorunu bildir yazıyor.

Merhaba, çünkü yasaklı domain adresi atmaya çalışıyorsunuz daha uygun bir domain denerseniz sorun olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca hesapları ebedi almak için birkaç konu mevcut o konulara göz atarak diğer soruna cevap arayabilirsiniz. İyi forumlar.. :mahcup:

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
1
95
Gaziantep
Domaini yasaklıdan çıkarmanın yolu olup olmadığını sormuştum yasaklı olduğunu zaten konuda belirtmiştim :)

Bu sorunun cevabı budur ,Link kısaltma sitelerinden yapabilirsiniz , reklam vermeden direk yönlendirecek şekilde. Konuda ki soruda ise verilerini temizleyip deneyiniz. Tarama verilerinizi temizleyebilirsiniz. Büyük ihtimalle instagramdan ban yediniz bunun sebepleri : sık ve spam mesaj atma , spam site paylaşımlarıdır.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.