Çözüldü Instagram dogrulama hatasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dark duck

Katılımcı Üye
24 Mar 2018
329
1
Merhaba tht ailesi benim instagram hesabim dogrulamaya dusdu ayn boyle Tikla sorun yasiyorum numarami kayib etdim ve instagram sifemi biliyorum ve kendi resimlerimde var amma bir turlu giremiyorum umarim antlata bilmisim sorunu nasil cozmeme yardimci olurmusunuz.Facebook baglianmadi.Bu sorun icin instagram formu filan varmi?Tessekurler tht ailesi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
1. si kardeş o hesap senin değil çalıntı

2. kurucu düşmüş

3. senin olsa ilk mail ile vs alırdın resimde de gözüktüğü gibi hesap çalmışşsın kurucu düşürmüşssün geçemiyorsun olay bu.

Dark duck

Katılımcı Üye
24 Mar 2018
329
1
Instagrama giris yaptikda boyle hata veriyor.instagramda Para karisligi bu sorunu cozeceklerini yanitladilar pek guvenmedim.Boyle nasil cozeceklerinin bilmek isderim mail falan bana aid nasil yapacagimi bilmiyorum

xMstfx

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
424
1
Instagrama giris yaptikda boyle hata veriyor.instagramda Para karisligi bu sorunu cozeceklerini yanitladilar pek guvenmedim.Boyle nasil cozeceklerinin bilmek isderim mail falan bana aid nasil yapacagimi bilmiyorum

İnstagram a E posta göndermen önerimdir. Konu olarak hesabımı geri alamıyorum yazabilirsin içinde ise kendi fotoğrafın olduğunu belirt ve senin olduğunu kanıtlayacak fotoğraf çekin gönder eğer kanıtlayabilirsen sana E posta ile şifre yenileme maili gönderilecektir.

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Merhabalar,

1. Mailinizi hatırlıyorsanız eğer ***lardan bahsediyorum, mailiniz ile alabilirsiniz.
2. Şifremi unuttum bölümünden açılan formları kullanabilirsiniz daha önce yüz ve kağıda yazılı kod ile geri alabiliyorduk.
3. Destek maillerini kullanabilirsiniz;

[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

replika edit: gerekli bilgiler verilmiştir konu kilit.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.