İnstagram doğrulama kodu sorunu

VheZhir

Yeni üye
30 Haz 2018
19
0
İnstagramda bi hesap açtım ve o açtığım hesapta kullandığım numarayı birden fazla kullandığım için hesap doğrulamaya düştü, hesaba giriş yaparken direk kod onayı istiyor fakat instagramdan sms gelmiyor bunun bir çözümü var mı numara kitlendi sanırım

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
İnstagramda bi hesap açtım ve o açtığım hesapta kullandığım numarayı birden fazla kullandığım için hesap doğrulamaya düştü, hesaba giriş yaparken direk kod onayı istiyor fakat instagramdan sms gelmiyor bunun bir çözümü var mı numara kitlendi sanırım

Selamun Aleyküm

Spam Kutusunu Kontrol ediniz eğer orda yoksa email değiştiriniz

Eğer Olmadıysa

Uygulayanızız

https://www.instagram.com/accounts/password/reset/?hl=tr Girin Ve
[email protected] adresine mail göndereceğiz.
Mail Başlığı : “I could not receive my Password Reset Link”.
Mail içeriği : “ Hi, because of the technical problems of Instagram, I could not receive my password reset link to my mail. Can you please help me ? My username is : (Kullanıcı Adınız). Thanks, “

Yukarıdaki maili belirttiğimiz adrese gönderiyoruz.
48 saat içinde şifre sıfırlama talebimiz mailimize geliyor.

VheZhir

Yeni üye
30 Haz 2018
19
0
Selamun Aleyküm

Spam Kutusunu Kontrol ediniz eğer orda yoksa email değiştiriniz

Eğer Olmadıysa

Uygulayanızız

https://www.instagram.com/accounts/password/reset/?hl=tr Girin Ve
[email protected] adresine mail göndereceğiz.
Mail Başlığı : “I could not receive my Password Reset Link”.
Mail içeriği : “ Hi, because of the technical problems of Instagram, I could not receive my password reset link to my mail. Can you please help me ? My username is : (Kullanıcı Adınız). Thanks, “

Yukarıdaki maili belirttiğimiz adrese gönderiyoruz.
48 saat içinde şifre sıfırlama talebimiz mailimize geliyor.

Sorun şu ki hesabı açtığım gibi email bağlamadan direk doğrulamaya düştü, sadece telefon numarası bağlı onda da kod gelmiyor önemli olan tek şey kullanıcı adı onu da giriş yapamadığım için alamıyorum

5 Ara 2019
166
2
Merhaba
2 gün önce aynı sorun ile karşılaşmıştım.
[email protected]
Mail adresine aşağıdaki boş bıraktığım alanlara kendi kullanıcı adınız ve şifrenizi yollarsanız 1 gün içerisinde hesabınıza tekrar girebileceğinizi umuyorum

hello instagram
I cannot access even though I know the password (...şifreniz..) of my account called "..kullanıcı adınız...", which is my account. For security, my account is on a mail account, but I no longer have access to that mail. I have to write from this gmail account because this is the only mail I have access to. please help. I want to access my account because it contains vital messages. please help . Best regards .

I hereby request you to take the necessary action.

İyi forumlar

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Sorun şu ki hesabı açtığım gibi email bağlamadan direk doğrulamaya düştü, sadece telefon numarası bağlı onda da kod gelmiyor önemli olan tek şey kullanıcı adı onu da giriş yapamadığım için alamıyorum

Selamun Aleyküm

Uygula

Instagram’ın size göndermiş olduğu 6 haneli kodu alamadınız, ulaşmadı. Bu durumda,
Instagram’ı tamamen kapatın.
Hangi cihazda işlemi denediyseniz, cihazın uygulama çerezlerini sıfırlayın.
VPN bağlantısı açın.
Instagram’ı tekrar açıp girişi deneyin, tekrar doğrulama kodu isteyecektir, fakat bu sefer gönderdiği kod size ulaşacaktır.

Merhaba
2 gün önce aynı sorun ile karşılaşmıştım.
[email protected]
Mail adresine aşağıdaki boş bıraktığım alanlara kendi kullanıcı adınız ve şifrenizi yollarsanız 1 gün içerisinde hesabınıza tekrar girebileceğinizi umuyorum

hello instagram
I cannot access even though I know the password (...şifreniz..) of my account called "..kullanıcı adınız...", which is my account. For security, my account is on a mail account, but I no longer have access to that mail. I have to write from this gmail account because this is the only mail I have access to. please help. I want to access my account because it contains vital messages. please help . Best regards .

I hereby request you to take the necessary action.

İyi forumlar

Email Değil Telefonla Doğrulamak İstiyor Anladığım Kadarıyla Çözümlendirmeye çalıştım

İyi Forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
5 Ara 2019
166
2
Nasıl doğrulamaya çalıştığı önemli değil önemli olan sorunun ne olduğu .
Şifrenizi bildiğiniz halde giriş yapamadığınızı instagrama iletmeniz için yazdığım yerleri kendinizce doldurarak atarsanız hesabınızdaki sorun kalkacaktır , ve 2. Bir sorun olmaması ihtimaline karşı hesabınıza bağlı numara veya mail adreslerinizin güncelliğindem emin olmak için kontrol etmek amacıyla mailinizi veya numaranızı hesabınızda onaylatın
Anlaşıldığımı umarak iyi forumlar ve geceler diliyorum.

VheZhir

Yeni üye
30 Haz 2018
19
0
Çok teşekkür ederim

İyi forumlar, size de yardımınızdan ötürü teşekkürler

Malesef sorun çözülmedi hem mail attım hem de vpn açıp dediklerinizi yaptım ama buna rağmen kod gelmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.