Instagram dusurme

axteha

Yeni üye
3 May 2019
24
0
1 senedir uğrasmama ragmen hala instagram dusuremiyorum nasıl düşürürüm. Taktik nedir?

Moderatör tarafında düzenlendi:

CeshArmy

Yeni üye
30 Eyl 2017
25
1
Hesap düşürebilmek için öncelikle elinde bir script olması gerek ve ssl kayıtlı bir sitenin olması gerek

Bu Konu dan script edinebilirsin
https://www.turkhackteam.org/instagram/1870015-instagram-hesap-calma-yeni-telif-scripti-2019-a.html

Bu konudan da Site açabilirsin
https://www.turkhackteam.org/instagram/1898043-instagram-hesabi-calmak-ucretsiz-site-kurmak.html

Bu işlemleri yaptıktan sonra instagram a girip yüksek takipçili hesapların profillerinden telefon numaralarını toplayıp WhatsApp üzerinden fake no veya açık hat üzerinden topladıgın numaralara kendin hazırladıgın veya bi yerden buldugun taslağı atacaksın taslakları attıktan sonra hesabın düşmesini bekle hesap düştükten sonra hangi ülkeden girdiyse o ülkenin vpn sini aç gir

Önerdiğim vpn olarak HMA Vpn var 200 ü geçkin lokasyon var coğu ülkeye bağlanabilirsin

Hesabı ebedi almak için de forumda bir çok konu mevcut umarım yardımcı olmuşumdur.

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
2
95
İstanbul
Merhaba;

Sosyal mühendislik bu yoldaki en etkili yöntemdir. İster fake hesap aç öyle yürü istersen fake script aç takipçi sat gibi gibi.En kötüsü ise kullanıcının bilgisayarı varsa rat veya keylogger göndermektir.

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar,
Hesap çalmak için bize gereken şeyleri öncelikle aşağıda sıralayacagım sonra anlatıma geçeceğim

*instagram ile alakalı bir mail

Örnek: [email protected]

*Mail kullanırken gmail kullanmanızı önermiyorum sıkıntı çıkarabiliyor benim önerim Yahoo'dur Outlook vs. De ilk mail bastığınızda mail dogrulamaya düşer ve aynı no ile 1 2 defa doğrulayabilirsiniz

*Bir mail taslağı

*Bir instagram hesabı ( basit bişey olabilir önemi yok bunun )

ADIM-1: Yapmanız gereken ilk olarak instagrama girmek sonra arama kısmına gelip bir hashtag aratmak benim önerim #cosmetics vs. gibi şeylerdir orası size kalmış

ADIM-2: Şimdi ise yapmanız gereken beğendiğiniz profile girip E Posta yazan yerden mail'ini kopyalayıp bir köşeye kaydetmenizdir

ADIM-3: Buradan sonrası birazcık basit diyelim 10 adet mail'i not ettiniz şimdi sıra geldi mailleri basmaya kullandığımız taslağı kopyalayıp bu maillere kullandığımız instagram ile alakalı olan mail ile teker teker veya topluca yollayabilirsiniz.

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Merhaba ;

Sosyal mühendislik , Phising veyahut Sms üzerinden düşürebilirsin fakat günümüzde artık phising taktiğine fazla düşen yok baya iyi bir fake scriptiniz ve iyi bir gmail hesabınıza ihtiyacınız var bazı fake sms siteleri var onlar üzerinden instagram adına karşı tarafa sms göndererek hesapları düşürebilirsiniz.

Sosyal Mühendislik ise karşı tarafla 1 hafta felan konuşursunuz hakkında ufak çaplı bilgiler toplarsınız ve sosyal mühendislik gerçekleştirirsiniz mesela , örnek verelim.

2 hafta biriyle konuştun hakkında bilgiler topladın ve neleri sevdiğini felan öğrendin varsayalım fake bir site ile o kişiye işte onu yutturmaya çalışırsınız genellikle insanların mutlu ve heyecanlı olduğu günler bunları yaparsanız daha iyi olacaktır.

İyi Forumlar.

16 Kas 2019
175
25
Azerbeycan
Merhaba , Eğer Sosyal Mühendislik Kullanıyorsanız Bedava Domainleri Asla Tercih Etmeyin fake scriptler gerçeğiyle tıpa-tıp uyuşmalı ve random yazılan şeyleri kabul etmemeli , Crack Alanında Diyorsanız Combolistiniz Leş Bile Olsa 1 Hits Düşmelidir , Proxyler Ölmüş Ola Bilir ve ya Combolist Yanlış Biçimlenmiş Ola Bilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.