Instagram e posta öğrenme

ajennn

Üye
1 Tem 2018
104
0
Bilinmez
Merhaba TürkHackTeam ekibi,
Bir instagram sayası var ve fake bunun e posta adresini öğrenme yolu var mı sadece bu lazım.
Teşekkürler.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
E-posta adresinin bütün karakterlerini öğrenemezsiniz, ama sadece baştan veya sondan 3-4 karakterini görebilirsiniz. Bunun için şifremi unuttum demeniz, ardından gelen boşluğa e-postasını öğrenmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazmanız yeterlidir.

Son düzenleme:

ajennn

Üye
1 Tem 2018
104
0
Bilinmez
E-posta adresinin bütün karakterlerini öğrenemezsiniz, ama sadece baştan veya sondan 3-4 karakterini görebilirsiniz. Bunun için şifremi unuttum demeniz, ardından gelen boşluğa e-postasını öğrenmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazmanız yeterlidir.

Onu yaptım ilk baştan ve sondan 1 harfini öğrendim başka da öğrenmedim. Sizin dediğiniz gibi sondan 3-4 harfini öğrenmek nasıl oluyor tam veya size versem kullanıcı ID sini siz öğrenseniz çünkü bende sondan ve bastan 1 tane harf gösterdi.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
Onu yaptım ilk baştan ve sondan 1 harfini öğrendim başka da öğrenmedim. Sizin dediğiniz gibi sondan 3-4 harfini öğrenmek nasıl oluyor tam veya size versem kullanıcı ID sini siz öğrenseniz çünkü bende sondan ve bastan 1 tane harf gösterdi.

Yenilerde denememiştim, önceden 3+ karakter gösterirdi. Şimdi denedim, haklısınız artık 1 karakter gösteriyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.