İnstagram ele geçirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEATSBY

Yeni üye
5 Ocak 2016
25
0
Arkadaşlar Sevgilim instagramdan birileriyle konuşuyor şüpheleniyorum içim içimi yiyor.Gizliden instagramını nasıl ele geçire bilirim ??

10 Eyl 2015
52
0
Bak kardeşim yukarda sayilan yollardan birini yapabilir sin. 1. Yol en mantıklisi rat ile kurtarirsin. Telefonu çekip alırsan elinden. O ilişki bitmiş say ya konusmuyosa. Güven problemi var diyip bitirecek. Çünkü ben 8 aylik ilişkimi bozdum bunun yüzünden ve kızın suçu yoktu bana sorarsan benim suanki fikrim biri gider biri gelir dünya kiz dolu :D

GEATSBY

Yeni üye
5 Ocak 2016
25
0
Beyler kızın telefonun ip adresini öğrenip rootlu bir telefonda aynı IP adresi kullanıp kızın WhatsApp'ı na erişebilir miyim? Orada ki mesajlarını okuya bilirim diye düşünüyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.